Участь ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» у VIII Міжнародному онлайн конгресі «Людина і здоров’я» від 04.03.2021

529

04 березня 2021 року директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович прийняв участь з лекцією майстер-класу «Сучасні аспекти лікування функціональних захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів» у VIII Міжнародному онлайн конгресі «Людина і здоров’я», який проходив у м. Ташкент (Узбекістан) за участю всесвітньо відомих вчених різних медичних спеціальностей.

Професор Ю.М. Степанов відзначив пріоритетні позиції, які займає Державна установа «Інститут гастроентерології НАМН України» як єдиний унікальний науково-дослідний та лікувальний заклад гастроентерологічного профілю третинного рівня в Україні, який підпорядковується Національній академії медичних наук України.

В Інституті на рівні кращих світових стандартів вивчаються проблеми функціональних та структурних порушень у хворих на хронічні дифузні захворювання печінки при формуванні та прогресуванні портальної гіпертензії, обґрунтовуються підходи до уповільнення розвитку фіброзу, процесів запалення та холестазу.

Юрій Миронович підкреслив, що діагностика та корекція біліарних порушень, фіброзу печінки та підшлункової залози – є важливими науковими та клінічними завданнями інституту. Завдяки їх вирішенню сьогодні ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» є лідером не тільки в Україні, а і в усьому світі, щодо надання високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам з захворюваннями біліарного тракту, печінки і підшлункової залози.