Українська кардіологічна школа ім. М.Д. Стражеска засідатиме у рамках Міжнародного медичного форуму

1048

Платформа Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицина – здоров’я нації» прийматиме провідних фахівців потужних кардіологічних осередків України.
У рамках науково-практичної програми Форуму – Міжнародного Медичного Конгресу відбудеться Українська кардіологічна школа ім. М.Д. Стражеска «Малосимптомний пацієнт з високим кардіоваскулярним ризиком: від первинної ланки до високоспеціалізованого лікування».

Під час роботи школи підніматимуться питання діагностики та лікування основних серцево-судинних захворювань малосимптомних пацієнтів з високим кардіоваскулярним ризиком.
Організаторами заходу виступають: НАМН України, МОЗ України, Асоціація кардіологів України, ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН України, Департамент охорони здоров’я охорони КОДА.

Засідання пройде під головуванням директора ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» НАМН України – акад., проф. В.М. Коваленко.

Українська кардіологічна школа включена у науково-практичну програму IV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров'я України», який пройде на базі Форуму.

Конгрес внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводитимуться у 2015 році», затверджений МОЗ та НАМН України (Розділ «Конгреси» №3).

Після закінчення заходу спеціалісти отримають сертифікат школи. Участь – БЕЗКОШТОВНА, за умови попередньої реєстрації на офіційному веб-сайті Форуму: http://medforum.in.ua/iv-mezhdunarodnyy-medicinskiy-kongress.

VI Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» відбудеться 15-17 квітня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-Б).
Завантажити науково-практичну програму

Вхід на Форум – вільний, участь у науково-практичних заходах Конгресу – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації на офіційному веб-сайті Форуму: www.medforum.in.ua/!

Додаткова інформація:
Тел.: +380 (44) 526-93-09, 526-92-97, 526-94-87
E-mail: med@lmt.kiev.ua, expo@lmt.kiev.ua
Слідкуйте за оновленнями науково-практичної програми Форуму, темами виступів та доповідачами, останніми новинами на офіційному веб-сайті Форуму та на сторінках в соціальних мережах:
www.medforum.in.ua
https://www.facebook.com/InternationalMedForum
https://vk.com/medforum_ua
https://twitter.com/Medforum_ua 
https://www.linkedin.com/company/international-medical-forum