V ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації»

734

14-16 жовтня 2014 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться V ювілейний Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров’я нації», на який щороку з’їжджаються провідні закордонні та українські спеціалісти медичної науки та практики – науковці, лікарі, інвестори, виробники, представники та дистриб’ютори медичного і лабораторного обладнання, інструментарію, повного спектру товарів медичного призначення, фармацевтичної продукції.
Вперше Форум відбувається за підтримки Президента України Петра Порошенка. Президент у своєму зверненні до учасників та гостей Форуму підкреслив, що участь у заході закордонних і вітчизняних спеціалістів дасть змогу фахівцям охорони здоров’я підвищити свою професійну кваліфікацію, отримати сучасні знання і перейняти передовий досвід стосовно новітніх методів та засобів лікування.

Захід проходить під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. За словами Голови Комітету з питань охорони здоров’я Тетяни Бахтеєвої, проведення цьогорічного Форуму спрямовано на організацію платформи для діалогу між владою та фахівцями галузі охорони здоров’я,  об’єднання зусиль лікарів, науковців, виробників лікарських засобів та всіх причетних до медичної спільноти задля розвитку медицини та покращення якості надання медичних послуг в Україні.

Офіційна підтримка – Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів, Київської міської державної адміністрації.

Організатори – Національна академія медичних наук України, Компанія LMT.

З роками захід набув вагомості та актуальності, став масштабним міждисциплінарним місцем зустрічі фахівців, які завдяки поєднанню науково-практичної та ділової програм, мають змогу підвищити кваліфікацію, обмінятися досвідом, представити свої здобутки, відкриття та досягнення, інноваційні методи профілактики, діагностики та лікування, які вже завтра будуть впроваджуватися в практику охорони здоров’я України, перейняти міжнародний досвід, налагодити партнерські стосунки, підписати угоди міжнародного рівня, науково-освітні договори та покращити інвестиційні можливості у сфері охорони здоров’я.
Сьогодні про підтримку Форуму заявили 140 медичних асоціацій, 15 вищих медичних навчальних закладів, 3 академії післядипломної освіти. Інформаційну підтримку Форуму надають 180 спеціалізованих видань України, СНД та зарубіжжя, 400 спеціалізованих Інтернет-ресурсів.
 
Три дні інтенсивного навчання
 
Науково-практична програма Форуму базується на ІІІ МІЖНАРОДНОМУ МЕДИЧНОМУ КОНГРЕСІ «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України», який внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводитимуться у 2014 році, затверджений МОЗ та НАМН України».

Конгрес об’єднає 55 симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, лекцій, 30 майстер-класів, 5 практичних шкіл та 650 провідних українських та зарубіжних експертів-доповідачів (Україна, США, Польща, Росія, Білорусь).

Співорганізаторами заходів виступили: 22 установи НАМН України; профільні заклади МОЗ України (Національний інститут раку, Державний клінічний науково-практичний центр телемедицини та ін.); українські та зарубіжні медичні та фармацевтичні організації (Асоціація радіологів України, Українська асоціація фахівців ультразвукової діагностики, Асоціація кардіологів України, Асоціація серцево-судинних хірургів України, Асоціація працівників медицини невідкладних станів і медицини катастроф, Асоціація ортопедів-травматологів України, Всепольське обєднання приватних лікарень та ін.); вищі медичні навчальні заклади (НМУ ім. О.О. Богомольця, НТУУ «КПІ» та ін.); заклади післядипломної освіти (НМАПО ім. П.Л. Шупика, ХМАПО, ЗМАПО).

Традиційно професійний майданчик консолідує головних лікарів приватних і державних медичних закладів України. Відбудеться третя за рахунком практична конференція «Приватна медицина: реалії практики», яка включає в себе обговорення питань менеджменту медичних закладів. У рамках спеціальної програми «Організація та управління охороною здоров’я» головні позаштатні спеціалісти МОЗ України проведуть виїзні засідання.

Дні лабораторної медицини у цьому році будуть представлені низкою надпотужних науково-практичних заходів, які проведуть флагмани лабораторної медицини, в тому числі, з Всеукраїнської Асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини на чолі з Г.Г. Луньовою. Тільки один цей напрямок щороку збирає понад 1500 відвідувачів. Вже доброю традицією стало проведення Української лабораторної школи, основним організатором якої є НАМН України, Лабораторна та метрологічна служби НАМН України, ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска НАМН України».

Злободенна проблематика екстреної медичної допомоги на платформі Форуму буде представлена напрямом «Медицина невідкладних станів». Вперше кафедра медицини невідкладних станів і кафедра медицини катастроф НМАПО ім. П.Л. Шупика разом з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги і медицини катастроф та Асоціацією працівників медицини невідкладних станів і медицини катастроф» проведуть симпозіум «Медицина невідкладних станів і медицина катастроф: актуальні питання».

Світовий досвід спеціалісти зможуть перейняти під час майстер-класів Школи екстреної медичної допомоги, які проведуть авторитетні експерти сфери з профільних асоціацій та вишів, які працювали у надзвичайних ситуаціях та в зонах бойових дій. Для наближення до реальних умов використовуються сучасні манекени та симулятори.
Спеціальна програма «Медична радіологія» в цьому році відзначиться 10 унікальними заходами. Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України організовує конференцію «Актуальні проблеми ядерної медицини та променевої діагностики», приурочену 15-ччю своєї діяльності. Програма запам’ятається роботою Школи ультразвукової та функціональної діагностики. Спеціалісти матимуть унікальну можливість отримати консультації, поради фахівців та взяти участь у тестуванні надсучасної діагностичної техніки та новітнього обладнання.

У фокусі Форуму вже багато років залишається боротьба з онкозахворюваннями. Ювілейний Форум не став виключенням – провідні вітчизняні онкологи з Національного інституту раку готові поділитися інноваційними технологіями променевих методів дослідження в онкології та розповісти про сучасні підходи до діагностики та лікуванні злоякісних пухлин.

Напрямок «кардіологія» в цьому році розширився. Відомих та визнаних вітчизняних кардіологів можна буде зустріти під час проведення довгоочікуваної Української кардіологічної школи імені М.Д. Стражеска «Проблеми коморбідності в кардіології» та конференції, присвяченої новітнім технологіям в діагностиці та лікування пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, організованої Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова НАМН України.
Серед інших тематичних напрямків Конгресу: терапія, алергологія, анестезіологія, гастроентерологія, геріатрія, ендокринологія, ендоскопія, імунологія, інфекційні та неінфекційні хвороби, неврологія, нефрологія, урологія, пульмонологія, функціональна діагностика, фізіотерапія та реабілітація, сімейна медицина, хірургія та нейрохірургія, ортопедія та травматологія, гематологія та трансфузіологія, педіатрія, акушерство та гінекологія, епідеміологія, вірусологія, біомедична інженерія, дерматовенерологія та ін.
 
Інноваційні технології в медицині на перетині науки, техніки і бізнесу
 
Передові медичні технології – один із ключових факторів ефективності системи охорони здоров’я. Це сьогодні підтверджують учасники найбільшої в Україні Міжнародної виставки охорони здоров'я – MEDICAEXPO та Міжнародної фармацевтичної виставки – PHARMAEXPO, які пройдуть на платформі Міжнародного Медичного Форуму.
В експозиційній частині Форуму: 400 торгових марок, 350 учасників з України, США, Польщі, Чехії, Німеччини, Росії, Франції, Швейцарії, Італії, Китаю та інших країн.
Генеральний партнер виставки: Toshiba Corporation.
Партнери: УМТ+, Мед Ексім, ПОЛІПРОМСИНТЕЗ, INTERO, Протек Солюшенз Україна, ХІМЛАБОРРЕАКТИВ, ALT Україна, ЕМСІMED, Аmed, Експерт, СІНЕВО Україна, УКР ДІАГНОСТИКА.
Компанія UMT + – провідний постачальник медичного обладнання в Україні і генеральний дистриб'ютор Toshiba, ознайомить з останніми новинками та проведе майстер-клас з демонстрацією можливостей представлених апаратів від світових лідерів: Toshiba, Hologic, Accuray, Mediso, Intermedical, Elekta.
Компанія Мед Ексім, яка в Україні представляє низку компаній зі світовим ім’ям: Esaote, Medispeс, Asclepion Laser Technologies, BeamMed, СIVCO презентує комплексні рішення по оснащенню професійним обладнанням медичних закладів різного профілю.
Компанія Протек Солюшенз Україна займається рішеннями широкого спектру діагностичних завдань від простого аналізу крові до різноманітних візуалізаційних досліджень в медицині. Спеціалісти зможуть ознайомитися з комплексними рішеннями забезпечення лабораторним обладнанням, медичними ліжками, витратними матеріалами та реагентами.
Постійний учасник заходу – Компанія ХІМЛАБОРРЕАКТИВ представить весь необхідний асортимент продукції для медичних лабораторій.
Біохімічні аналізатори та реагенти, гематологічні аналізатори та реагенти, аналізатори газів та електролітів крові, тест-смужки, імуноферментні аналізатори, портативні ультразвукові сканери, програмне забезпечення для УЗ сканерів, дозатори і багато іншого продемонструють та нададуть консультації спеціалісти із загальновідомої американської Компанії Інтермедика.
Крім того, Форум стане місцем зустрічі з такими компаніями, як Модем 1, Медгарант, IMG, Київське виробниче об’єднання «Медапаратура» (КВОМА), Індар, Сервісмед, Натурлайф, Українська академія біологічної медицини, фармацевтична фабрика «Здоров’я», Мібе Україна (Дермафарм), Здраво, НОВА МЕДИЧНА ГРУПА, Вектор-Бест-Україна, УКРТЕЛЕМЕД, Віола-медтехніка, НВЛ «Гранум», МЕДІКОМ-Україна, Юнайтед Медікал Сервіс ЛТД, BIO-RAD, Рош Діагностікс, Медігран, SonoScape, BTL-Україна, Медімекс-Україна, ЛАБ-ВІТА, Діамеб, OSD Східна Європа та ін.
У рамках Виставок MEDICAEXPO і PHARMAEXPO реалізується діловий пакет пропозицій – BusinessPoint та Buyers program. З метою максимально ефективного використання часу учасники та відвідувачі заздалегідь планують бізнес-зустрічі, на яких домовляються про закупівлю, постачання обладнання чи інших товарів, укладають контракти, обговорюють майбутні спільні проекти.
 
Медичний туризм стирає кордони для пацієнтів
 
Цієї осені, одночасно з Форумом відбудеться Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, орієнтована на практику надання високоякісних медичних послуг на території України та за її межами. Участь у заході беруть 96 учасників. Цього року представлені національні експозиції Польщі, Туреччини, Угорщини, а також провідні клініки, медичні та реабілітаційні центри, санаторно-курортні заклади, SPA&Wellness курорти Австрії, Ізраїлю, Іспанії, Литви, Малайзії, Словаччини, Словенії, України, Угорщини, Польщі, Туреччини, Фінляндії, Таїланду.
Виставка проходить за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму, МОЗ України, Державного агентства України з туризму та курортів, НАМН України.
За сприяння – Інформаційного бюро «Угорський туризм», Польської Туристичної Організації, Представництва CzechTourism в Україні, Посольства Малайзії в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії – ADVANTAGE AUSTRIA, Торгово-промислової палати Куби, Посольства Словацької Республіки в Україні.
Міжнародні партнери: Turkel Fair Organization Inc, Atlas Business Service Ltd, Intersana.
Захід консолідує фахівців медичного туризму та індустрії охорони здоров’я, керівників профільних відомств, представників посольств, місцевих, регіональних та міжнародних асоціацій та організацій, представників міжнародних клінік, реабілітаційних центрів, SPA&Wellness курортів і всіх зацікавлених у новому перспективному напрямку – медичному туризмі.
Вперше відбудеться захід щодо українсько-польської співпраці та реалізації програми «Пацієнт без кордонів» – круглий стіл «Польсько-українське співробітництво у сфері медичного туризму: перспективи та ризики», участь у якому візьмуть Перший Радник Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Києві – Консул Бартош Яблонські, фахівці Всепольського об’єднання приватних лікарень. У рамках цього заходу польський дипломат розповість про візовий режим для українських пацієнтів. Серед широкого кола тем живих дискусій – проблематика співробітництва з українськими партнерами в контексті змін системи охорони здоров’я України, медичні потреби українського ринку, польське страхування для забезпечення пацієнтів можливості діагностики та лікування у Польщі. Також учасники круглого столу зможуть дізнатися про можливості підвищення кваліфікації лікарів в Польщі, переваги польських медичних центрів, обговорити специфіку співробітництва між українськими та польськими посередниками, постачальниками медичних послуг та ін.
Організатори заходу – Всепольське об'єднання приватних лікарень, Atlas Business Service Ltd, Компанія LMT.
Партнерами круглого столу виступили Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві та Асоціація лікарів медичного туризму.
Для початківців в медичному туризмі буде актуальним семінар-тренінг «Ви досі чекаєте пацієнтів?», який організовує Компанія MEDWIO. Практики розкриють секрети і прийоми свого особистого успішного досвіду, нададуть поради по роботі з пацієнтами. Також на семінарі будуть розглянуті: помилки Інтернет-маркетингу та моделей співпраці, тонкощі просування на ринку СНД, перспективні напрямки ринку.
 
Участь у всіх науково-практичних заходах Форуму та виставках – безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.
 
Наступний Vi міжнародний медичний форум та IV міжнародна виставка медичного туризму, spa&wellness – Healthcare Travel Expo відбудуться 15-17 квітня 2015 року у вц «Київекспоплаза», м. київ, вул. салютна, 2-б.
 
Додаткова інформація:
Прес-служба Форуму
Тел.: +380 (44) 526-90-25, +380 (93) 907-14-50
pr@medforum.in.ua
www.medforum.in.ua
www.htexpo.com.ua