Відбулось нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України

718

21 жовтня 2021 року в Міністерстві освіти і науки відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій. Премія присуджується за особливі досягнення в розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво, а також виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

Цього року, рішенням Кабінету Міністрів України, серед 17 нагороджених українських вчених, було відзначено роботу колективу науковців ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України», на чолі з директором установи, членом-кореспондентом Національної академії медичних наук, доктором медичних наук, професором ЗАДОРОЖНОЮ В.І., за роботу “Фундаментальні і практичні основи визначення резистентності вірусу імунодефіциту людини до антивірусних препаратів та удосконалення системи епіднагляду за ВІЛ-інфекцією в Україні”.

Від імені Уряду нагороди вручив Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ.

«Для мене велика честь і відповідальність вручати відзнаку найкращим інноваторам, роботи яких мають вагомий вплив на сферу науки та економіки країни та за її межами. Ваші ідеї та продукти досліджень ви змогли реалізувати у кінцевий результат, та показати передовий досвід у своїй сфері. І сьогоднішні відзнаки тому підтвердження», – зазначив Сергій ШКАРЛЕТ.

Щиро вітаємо наших колег з високою відзнакою: ЩЕРБІНСЬКУ Аллу Михайлівну, доктора медичних наук, професора, завідуючу лабораторії молекулярної вірусології державної установи “Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Національної академії медичних наук України”; ЛЮЛЬЧУК Марію Геннадіївну, доктора медичних наук, старшого наукового співробітника лабораторії молекулярної вірусології державної установи “Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Національної академії медичних наук України” .

Інформація надана ДУ “Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України”