Збір благодійних пожертв на увіковічення пам’яті академіка А.П.Ромоданова

933

В листопаді 2020 році наукова медична спільнота України і світу відмітила 100-ліття із дня народження видатного нейрохірурга, вченого, педагога, громадського діяча, академіка НАН України, НАМН України, заслуженого діяча науки і техніки, Лауреата державної премії України, доктора медичних наук, професора А.П.Ромоданова, тому 2021 р. є роком академіка А.П.Ромоданова.

Все життя А.П.Ромоданова це зразок служіння своїй Батьківщині – Україні, зразок служіння українській науці і нейрохірургії.

Майже 30 років акад. А.П.Ромоданов очолював Інститут нейрохірургії, підняв його до світових вершин, створивши величний нейрохірургічний науково-практичний комплекс.

Після смерті Ромоданова А.П. в 1993 р. за поданням в.о. директора професора Цимбалюка В.І. Інституту нейрохірургії було присвоєно ім’я академіка Ромоданова А.П.

Більше двох років В.І.Цимбалюк боровся за перейменування вул. Пугачова на вул. академіка А.П.Ромоданова, і в 2018 році це рішення було прийнято Київською міською радою.

Нині благодійна організація «Благодійний фонд імені академіка А.П.Ромоданова» за ініціативи академіка Цимбалюка В.І. розпочала новий проект по збиранню благодійних пожертв на встановлення пам’ятника Андрію Петровичу Ромоданову на території ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Ромоданова НАМН України».

Просимо всіх небайдужих долучитися до збору благодійних пожертв на увіковічення пам’яті акад. А.П.Ромоданова.

Реквізити Фонду:

Найменування отримувача:

БО “БФ IМ. АКАДЕМIКА А.П. РОМОДАНОВА”

Код отримувача: 25778143

Рахунок IBAN: UA803052990000026003026200011

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу: Благодійний внесок