Відкриття оновленого залу лікувальної фізкультури в Інституті травматології та ортопедії НАМН України

645

БЛАГОДІЙНІСТЬ
31 жовтня об 11:00 в ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України" відбудеться урочисте відкриття оновленого залу лікувальної фізкультури. 

10 років цей зал не функціонував через нестачу коштів на ремонт, проте з кожним роком попит на його послуги зростав. Інститут приймав близько тисячі звернень за рік від пацієнтів стаціонару та амбулаторного лікування.

Цього року нарешті вдалося розпочати ремонт і обладнати кабінет лікувальної фізкультури та фізичної реабілітації. Значну роль у цьому відіграли учасники столичних благодійних забігів, що відбулись в рамках Run Ukraine Running League 2018. Зокрема, збір коштів на обладнання залу відбувався в рамках весняного Київського півмарафону 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon та осіннього Київського марафону 9th Wizz Air Kyiv City Marathon.

Загалом більше 2 000 бігунів зібрали 254 000 гривень. Це 50% від стартових внесків двох благодійних забігів на 2 км.
Частину коштів, а саме 120 000 гривень, зібраних в рамках весняного півмарафону, вже використали на закупівлю та монтаж нових тренажерів.
Оцінити якість та протестувати роботу спеціального обладнання можна буде 31 жовтня.

Зараз у кабінеті встановлено спеціальне сучасне обладнання, яке забезпечує людей з захворюваннями суглобів курсом комплексної фізичної реабілітації. Послугами кабінету можуть користуватися безкоштовно пацієнти стаціонару Інституту. Серед них є і дорослі, і діти, які мають вроджені ортопедичні патології або порушення опорно-рухового апарату після травм. Для тих, хто хворіє остеоартрозом, артритом, має спортивну травму чи інше захворювання суглобів, цей зал став новим місцем у Києві, де можна оперативно отримати допомогу та прискорити одужання.

В Інституті працюють спеціалісти Асоціації фізичної терапії, які можуть надавати компетентну допомогу пацієнтам зі спортивними травмами.

Підтримала ініціативу компанія Run Ukraine, організатор масштабних міжнародних бігових заходів,  оскільки захворювання суглобів – це проблема як бігунів, так і звичайних людей.

Урочисте відкриття відбудеться за адресою:

вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
Центральний вхід Інституту травматології та ортопедії НАМН України

Учасники відкриття:

Дмитро Черніцький – генеральний менеджер Run Ukraine;
Ірина Рой – завідуюча відділу реабілітації ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України".

Запрошуються журналісти та всі зацікавлені.

Під час заходу можна буде записати інтерв'ю з пацієнтами.

Акредитація обов'язкова за посиланням: http://bit.ly/2qc0ruA