VII міжнародний конгрес неонатологів України

1487

26-27 вересня 2019 року у місті Києві відбувся VII міжнародний конгрес неонатологів України «Досягнення і виклики у виходжуванні недоношених дітей в Україні», який проводився згідно з Реєстром з’їздів, конгресів, симпозиумів та науково-практичних конференцій МОЗ України.

Проведення заходу підтримано Національною академією медичних наук України, Міністерством охорони здоров’я України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України» та Асоціацією неонатологів України.

Урочисте відкриття Конгресу відвідав Президент НАМН України академік Віталій Цимбалюк. Він щиро привітав з початком VII міжнародного конгресу неонатологів України всіх учасників та вручив нагороди найкращим із них.

З вітальним словом до учасників Конгресу звернулись також директор ДУ “Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України” , академік НАМН України, д.мед.н., професор Юрій Антипкін та Президент Асоціації неонатологів України, заступник директора з перинатальної медицини ДУ “ІПАГ ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України”, д.мед.н., професор Тетяна Знаменська, інші почесні гості.

Участь у Конгресі брали головні позаштатні спеціалісти з неонатології, педіатрії, дитячої неврології, дитячої хірургії, дитячої анестезіології та сімейної медицини ДУОЗ облдержадміністрацій; лікарі-неонатологи, педіатри, дитячі неврологи, дитячі хірурги, дитячі анестезіологи, лікарі загальної практики, завідувачі та професорсько-викладацький склад профільних кафедр ВДНЗ України, провідні науковці НАМН України, які працюють в галузі неонатології, неонатальної хірургії, анестезіології, перинатології, педіатрії та дитячої неврології.

Найкращі фахівці вітчизняної неонатології – провідні фахівці з неонатології, педіатрії, дитячої неврології, дитячої хірургії, дитячої анестезіології та сімейної медицини отримали під час церемонії відкриття нагороди «За бездоганну медичну службу» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток та вдосконалення методик в галузі неонатології, неонатальної хірургії, анестезіології, перинатології, педіатрії та дитячої неврології.

Медаль “За бездоганну медичну службу”

Під час конгресу був розглянутий великий спектр питань в галузі догляду за здоров’ям та лікуванням новонароджених фахівцями нашої країни та інших світових країн.

В фойє працювала виставка сучасного медичного обладнання для перинатальних центрів.