Вітаємо президента НАМН України академіка Віталія Цимбалюка з Днем народження!

216

26 січня відзначає День народження президент Національної академії медичних наук України, академік НАН та НАМН України, доктор медичних наук, професор Віталій Іванович Цимбалюк.

Президія Національної академії медичних наук України та апарат Президії вітає з Днем народження президента НАМН України академіка Віталія Івановича Цимбалюка!

             Високоповажний Віталіє Івановичу!

Прийміть щирі вітання від Президії Національної академії медичних наук України та від усього колективу Національної академії медичних наук України з нагоди Дня народження!

Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, сил і наснаги, добра й злагоди, щоб Вас оточували тільки, чуйні, добрі і щедрі на душевне тепло люди!

Нехай у Вашому житті супутниками будуть невичерпна життєдайна енергія, натхнення і оптимізм, а відданість справі та професіоналізм й надалі слугують в ім’я розвитку і процвітання України!

Віримо, що Ваша мудрість, людяність і порядність, цілеспрямованість, високий професіоналізм і відданість справі стануть запорукою успіху та нових наукових звершень.

Ми впевнені, що Ви й надалі будете робити все можливе заради українського народу в ім’я розвитку, процвітання та збереження нашої України!

Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою.

Добробуту, злагоди, вірних друзів і надійних колег та якнайшвидшої Перемоги!