Заголовок

536

 
31 жовтня – 1 листопада 2013 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В. Я. Данилевського НАМН України» спільно з ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України та Харківським національним медичним університетом МОЗ України в 11-й раз проводять у м. Харкові науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Ендокринна патологія у віковому аспекті».
 
На конференції традиційно будуть обговорюватися питання впливу вікового фактору на формування та характер перебігу ендокринної патології, що потребує врахування при створенні новітніх діагностичних та терапевтичних технологій, спрямованих на контингенти хворих із ендокринною патологією дитячого, підліткового, репродуктивного та похилого вікових періодів, а також при удосконаленні системи медичної допомоги населенню.
 
До програми цьогорічної конференції включено доповіді і відомих вчених, і докторантів та аспірантів із наукових центрів України та ближнього зарубіжжя.
 
До участі запрошені лікарі-ендокринологи, дитячі ендокринологи, терапевти, педіатри, сімейні лікарі, хірурги, науковці, що займаються проблемами ендокринології, організатори охорони здоров’я.