Заголовок

424

22-25 жовтня 2013 року, за підтримки НАМН України, триває 22-га Міжнародна медична виставка «Охорона здоров’я 2013».
В рамках заходу представлено нове медичне обладнання та технології 283-х компаній з 28-ми країн світу. 
 
22 жовтня в рамках наукової програми виставки відбулись «Український саміт охорони здоров’я та фармацевтики», 2-га міжнародна науково-практична конференція «Державне партнерство в галузі охорони здоров’я України. Сучасність та перспективи» та інші заходи.
 
«Ця подія – знакова для НАМН України. Результати плідної співпраці, обмін досвідом фахівців всіх галузей, вже не вперше стають стрижнем для нових відкриттів та інноваційних розробок…» – зазначив Василь Лазоришинець, начальник лікувально – організаційного управління НАМН України у вітальному слові від Президента НАМН на урочистому відкритті виставки – «…Впевнений, цього року будуть знайдені нові дієві механізми поліпшення профілактично-лікувальної діяльності, фармацевтичної справи, доведені економічні переваги реалізації нововведень, що сприятиме вдосконаленню стратегії розвитку медичної галузі.».
 
За словами Директора департаменту реформ і розвитку медичної допомоги МОЗ України Миколи Хобзея, який урочисто відкрив виставку, ця подія сприятиме просуванню конкурентоздатного вітчизняного виробництва у галузі медицини на світовий ринок і підвищенню ефективності національної системи охорони здоров'я, таким чином створюючи умови для обміну досвідом і налагодження професійних контактів.
 
Цього року, до традиційних експозиційних секцій – «Медична», «Фарма», «Лабораторія», «ТехФарм», «Оптика», «Медицина катастроф», «Краса та здоров’я», «Стоматологія», увійшли – «Інновації в медицині» та «Медичний туризм».
 
Організатори вистаки  – компанія ДП «Премьер Экспо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GIMA (Німеччина). Співорганізатор – Міністерство охорони здоров’я України. Офиційна підтримка: профільний комітет Верховної Ради, Національна академія медичних наук України. Соціальний партнер виставки – фонд Рината Ахметова «Розвиток України».
 
Місце проведення – Міжнародний виставковий центр, Броварський пр.15