95-річчя ІНСТИТУТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ НАМН УКРАЇНИ

528

До 95-річного ювілею з нагоди заснування Інституту було приурочено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Проблемні питання коморбідних станів у дітей та підлітків»
16 листопада на базі Харківського університету ім. В.Н. Каразіна відбулося урочисте святкування 95-річчя ІНСТИТУТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ НАМН УКРАЇНИ. На урочистості завітало багато гостей наукової, медичної галузей з усієї України. Колектив Інституту було нагороджено подяками, почесними грамотами, знаками пошани.

Від імені Національної академії медичних наук України співробітників Інституту вітали  – начальник лікувально-організаційного управління НАМН України, доктор медичних наук, професор Ігор Шкробанець та заступник начальника управління доктор медичних наук Олександр Петриченко.

Також колектив Інституту з ювілеєм вітали й інші наукові, медичні установи України. Так, із вітальними словами виступила доктор медичних наук, професор, заступник директора ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» з наукової роботи Надія Полька.

Депутат Харківської обласної ради, академік, генеральний директор Харківського міжобласного спеціалізованого медико-генетичного центру – центру рідкісних (орфанних) захворювань Олена Гречаніна вручила особливу нагороду – почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» – доктору медичних наук, професору, директору інституту з 1986 по 2017 роки Миколі Михайловичу Коренєву.

Загалом на 95-річчя Інституту завітало понад 250 гостей, які окрім урочистостей взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю«Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Проблемні питання коморбідних станів у дітей та підлітків» та завітали на майстер-класи від провідних фахівців ІОЗДП.

Так, у перший робочий день було проведено майстер-клас «Підходи до психологічного супроводу дітей з хронічною соматичною патологією в умовах стаціонару»Ведуча – кандидат психологічних наук, с.н.с. Iституту Олена Кирилова та майстер-клас «Методика кваліметричної оцінки інформаційного та інноваційного ресурсів науково-дослідної роботи». Ведучий – завідувач відділу науково-медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи Iституту, кандидат медичних наук Максим Водолажський.

Відео з урочистостей, присвячених 95-річчю ІОЗДП НАМН України (ТРВК "ОКО"):

Детальніше про святкування 95-річчя ІОЗДП НАМН України на офіційному сайті Інституту: http://iozdp.org.ua/index.php/ru/own-forum