Заголовок

570

Будівельно-ремонтні роботи в Клініці ДУ “Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України” (далі – Клініка), розташованої за адресою вул. М. Амосова, 5, в якій буде надаватися високоспеціалізоване стаціонарне та амбулаторне лікування ВІЛ-позитивним хворим та хворим на вірусні гепатити, завершені. 
Відділення Клініки забезпечені сучасним медичним обладнанням та устаткуванням.
13 листопада 2013 року на ХІІ сесії Київської міської ради було прийнято рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній установі  Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.. Л.В.Громашевського НАМН України» для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд по вул.. М.Амосова, 5 у Соломянському районі м.Києва.

У новому приміщенні Клініки буде розміщено відділення для ВІЛ-позитивних хворих на 38 ліжок, у тому числі з палатами інтенсивної терапії на 6 ліжок, з поліклінічним прийомом та відділення для хворих на вірусні гепатити на 33 ліжка, у тому числі з палатою інтенсивної терапії на 3 ліжка.

Амбулаторний прийом хворих на вірусні гепатити натепер проводиться за адресою вул. Галицька, 4.

На теперішній день на диспансерному обліку знаходяться 2068 ВІЛ-позитивних пацієнтів, які отримують АРВ-терапию. Амбулаторний прийом ВІЛ-позитивних пацієнтів не припинявся і зараз проводиться за адресою вул. Амосова, 5 на першому поверсі адміністративного корпусу, де маються в достатній кількості відремонтовані та обладнані приміщення для прийому всіма необхідними спеціалістами. Усі пацієнти Клініки отримують антиретровірусну терапію у повному обсязі.

До відкриття Клініки за адресою вул. Амосова, 5 стаціонарне лікування ВІЛ-позитивних пацієнтів Клініки проводилося у Київському міському центрі СНІДу за адресою вул. Відпочинку, 11. Стаціонарне лікування хворих на вірусні гепатити проводиться в Олександрівській лікарні м. Києва, за адресою вул.. Шовковична, 39/1.