Заголовок

555

8 квітня президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, члени президії, директори державних установ НАМН разом з медиками – практиками, представниками міської влади та профспілками обговорили стан столичної медицини.
У рамках зібрання йшла розмова  про позитивні та негативні результати впровадження медреформи. Для детального аналізу ситуації та шляхів вирішення проблемних питань було вирішено створити  спеціальну робочу групу при КМДА.

«Ми домовилися, що створимо спеціальну робочу групу при КМДА куди увійдуть різні люди: і вчені, і практикуючі лікарі, і прихильники того чи іншого типу реформи. Разом будемо шукати систему оптимізації діяльності медицини, охорони здоров’я у Києві на користь киян», – зазначив голова КМДА Володимир Бондаренко.

Також у професійному колі багато говорили про необхідність запровадження страхової медицини, застосування сучасних підходів у господарстві галузі та створення єдиного медичного простору.

Андрій Сердюк,  президент Національної академії медичних наук: «Створення єдиного, повторюю, єдиного ринку медичних послуг, створення такого простору повинна чітко відповідати на питання: кому, на якому рівні, де надаватиметься медична допомога належного обсягу та якості незалежно від джерел фінансування.»