Заголовок

1489

У V Ювілейному Міжнародному Медичному Форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», який пройде 14-16 жовтня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» візьмуть участь всі 36 державних установ Національної академії медичних наук України.
Під час Форуму науково-дослідні інститути НАМН України продемонструють широкому загалу свій великий науковий потенціал, високий рівень фундаментальних та прикладних досліджень, які впроваджуються в практику охорони здоров’я України.
Щороку НАМН України виступає офіційним організатором Форуму та Міжнародного Медичного Конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я України», який внесено до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, які проводитимуться в 2014 році», затверджений НАМН та МОЗ України.
У рамках Конгресу плеяда провідних вчених та фахівців наукових установ НАМН України проводять науково-практичні заходи для спеціалістів різної сфери медицини, виступають з доповідями, презентують науково-практичні досягнення установ у рамках експозиційної частини Форуму.

14-16 жовтня 2014 р. у рамках V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму наукові установи НАМН України виступлять організаторами та співорганізаторами наступних заходів:

Національна академія медичних наук України, Лабораторна та метрологічна служби НАМН України, Референтна лабораторія НАМН України, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. М.Д. Стражеска» НАМН України Науково-практична конференція «Сучасна лабораторна діагностика в оцінці доцільності та ефективності еферентної терапії»
 
УКРАЇНСЬКА ЛАБОРАТОРНА ШКОЛА
   
ДУ «Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України» Семінар «Регенеративна медицина: інновації та перспективи»
   
ДУ «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України» Конференція «Актуальні проблеми променевої діагностики»
   
ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України» Майстер-клас «Сучасні можливості індивідуального дозиметричного контролю у світлі завдань радіаційного захисту медичного персоналу»
   
ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва НАМН України» Семінар «Питання радіаційної безпеки в рентгендіагностиці»
   
ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» Конференція «Проблеми діагностики та лікування хвороб органів травлення»
   
ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» Науково-практична конференція «Сучасні підходи до профілактики хронічних неінфекційних захворювань: погляд на стику спеціальностей»
   
ДУ «Інститут проблем ендокринної патології  ім. В.Я. Данилевського НАМН України» Симпозіум «Сучасний погляд на проблему поєднання цукрового діабету 2 типу та неалкогольної жирової хвороби печінки»
   
ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска НАМН України» Науково-практична конференція «Проблеми коморбідності в кардіології»
 
Науково-практична конференція «Інноваційні технології у збереженні та зміцненні громадського здоров'я і профілактиці ХНІЗ»
   
ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» Науково-практична конференція «Новітні технології в діагностиці та лікуванні пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями»
 
Ювілейний Всеукраїнський конгрес з біомедичної інженерії «Актуальні проблеми та перспективи біомедичної інженерії»
   
ДУ «Інститут нефрології НАМН України» Науково-практична конференція «Немедикаментозні методи лікування в нефрології»
   
ДУ «Інститут урології НАМН України» Науково-практична конференція «Сучасні тенденції діагностики збудників запальних процесів нирок, сечовивідних шляхів і статевих органів»
   
ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України» Круглий стіл «Діагностика захворювань кістково-м'язової системи: що нового?»
 
Семінар «Актуальні питання клінічної та соціальної геронтології»
   
ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології НАМН України» Круглий стіл «Хронічні нейроінфекції: фактори ризику, стратегії лікування»
   
ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» Науково-практичний семінар «Сучасні підходи в діагностиці та лікуванні алергічних захворювань»
   
ДУ «Інститут нейрохірургії  ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України» Науково-практична конференція «Інновації в нейрохірургії»
ДУ «Науково-практичний Центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії НАМН України» Науково-практична конференція «Сучасні досягнення ендоваскулярної нейрорентгенохірургії»
   
ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України» Науково-практичний семінар «Сучасні методи діагностики та лікування хворих з патологією хребта в інституті ім. проф. М.І. Ситенка»
   
ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Круглий стіл «Нові підходи до ортопедичного лікування дітей та підлітків»
 
Круглий стіл «Ортопедичні аспекти діагностики та лікування трофічних порушень стопи при ураженнях периферичних нервів»
   
ДУ «Інститут гематології та трансфузіології НАМН України» Науково-практична конференція «Сучасні підходи до лікування хворих з гематологічною патологією»
   
ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України» Круглий стіл «Репродуктивне здоров'я молоді»
   
ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України» Круглий стіл «Ожиріння у дітей: сучасні технології лікування та профілактики»
   
ДУ «Інститут дерматології та венерології НАМН України» Науково-практична конференція  «Сучасні технології: діагностика, лікування та профілактика дерматовенерологічних захворювань»
   
ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України» Конференція «Інфекційні хвороби в XXI столітті: нові досягнення в епідеміології, діагностиці, лікуванні, профілактиці»
   
ДУ «Інститут фармакології та токсикології НАМН України» Семінар «Проведення доклінічних досліджень»
   
ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М. Марзєєва НАМН України» Круглий стіл «Харчування та здоровий спосіб життя – основні приорітети в збереженні здоров’я населення»

 
Оргкомітет V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації» дякує організатору заходу – Національній академії медичних наук України за співпрацю та підтримку, а всім вченим установ НАМН України за важливий внесок у розвиток Форуму. Особливі слова подяки висловлюємо акад., д. мед. н., проф., Президенту НАМН України Сердюку А.М.
Довідкова інформація:
Тел.: +380 (44) 526-92-89, 361-07-21
E-mail: congress[@]medforum.in.ua
internet_explorerwww.medforum.in.ua 
Facebook_200 https://www.facebook.com/InternationalMedForum
Vkontakte_200 https://vk.com/medforum_ua
twitter_200 https://twitter.com/Medforum_ua
LinkedIn_200 https://www.linkedin.com/company/international-medical-forum
 
 
Реєстрація на науково-практичні заходи Конгресу