Заголовок

614

З 30 вересня по 2 жовтня у Києві триває 23-тя Міжнародні виставка «Охорона здоров’я».
Основу експозиції цього року склали інноваційні методи лікування та сучасні технології для хірургії і онкології, новинки фармацевтичного бізнесу і ефективне управління клінікою. Захід став місцем зустрічі лікарів, представників медичного бізнесу та потенційних інвесторів, контактів та прямих переговорів із дистриб’юторами.

В експозиції взяли участь майже 200 компаній із України, Бельгії, Беларусії, Індії, Італії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Турції.
Організатори – компанії ДП «Прем’ер Експо» (Україна), ІTE Group Plc. (Великобританія).

Зросла програма та кількість експозицій у напрямку «Лабораторія» і «Фарма», які доповнюють традиційні «Медика», «ТехФарм», «Оптика», «Медицина катастроф», «Краса і здоров’я», «Стоматологія», виставку медичного туризму МTEC.Kiev і експозицію «Інновації в медицині».

Наукові заклади НАМН України презентують інноваційні методи лікування і сучасні технології для хірургії та офтальмології, кардіохірургії і нейрології, фтизіатрії і пульмонології  ім. Яновського, Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії Науковий центр радіаційної медицини, Національний інститут серцево-судинної медицини ім. Амосова та інш.

Заходи наукової програми дають змогу підвищення кваліфікації лікарям, пройти майстер-класи, отримати сертифікати. Співорганізатори програми – профільні інститути НАМН України, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка.

30 вересня в рамках наукової програми виставки було представлено Всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцевих катастроф». Ініціатори та організатори проекту – МОЗ України, НАМН України, Національний інститут серцево-судинної медицини ім. Амосова та Ассоціація серцево-судинних хірургів України. В рамках заходу відбулася конференція – семінар і майстер-клас для кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів.

Наукові розробки НАМН стали підгрунттям великої багатопрофільної конференції «Інноваційні технології в діагностиці та лікуванні». Тематики конференції цікаві для онкологів, хірургів, ендокринологів, гінекологів, кардіологів, момологів, отоларингологів та інш.

За ініціативи Інституту очних хвороб і тканевої терапії ім. В.П.Філатова НАМН України, було проведено семінар «Інновації в офтальмології» для лікарів- офтальмологів і керівників медичних закладів. Серед доповідей – результати розробки та застосування заміни донорської роговиці, мобільний додаток для тренування ока, кріохірургія в сучасній реабілітації хворих на рак шкіри обличчя, сучасні досягнення інституту у боротьбі із сліпотою.

«Інноваційні технології в діагностиці та лікуванні в акушерстві та гінекології» представили науковці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології, сучасні репродуктивні технології, діагностика і лікування церві кальної неоплазії, пренатальна діагностика.

«Інновації в діагностиці та лікуванні нейроінфекцій» взяли участь спеціалісти Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН.
Спеціальна зона на виставці – біржа праці, де було зібрано всі пропозиції щодо працевлаштування від представлених на виставці компаній медичної сфери.