Заголовок

730

З 25 по 27 вересня в Києві ( у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза»)  триватиме Міжнароднийнауково-технологічний форум «Наука, інновації, технології-2012».

Учасники форуму – провідні вчені наукових установ та вищих навчальних закладів, інженери та конструктори державних підприємств, керівники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Національних академій наук, посли та працівники посольств іноземних держва в Україні.

В офіційному відкритті заходу взяв участь Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Він відвідав виставку сучасного медичного обладнання вітчизняного виробництва, організовану в рамках Міжнародного форуму.

Глава українського Уряду ознайомився із зразками найсучаснішого медичного обладнання вітчизняного виробництва, зокрема приладами УЗД-діагностики, мамографами, рентген-апаратами, які за функціональними та технічними характеристиками нічим не поступаються світовим аналогам, але в той же час за вартістю значно дешевші.

У рамках Міжнародного науково-технологічного форуму «Наука, інновації, технології-2012»,розпочав роботу Міжнародний медичний форум «Інновації в медицині – здоров‘я нації». У церемонії офіційного відкриття якого взяв участь президент Національної академії медичних наук України А.М.Сердюк.