18-й міжнародний симпозіум «Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта». Анонс

1091

05 грудня 2020 року Інститутом патології хребта та суглобів ім. професора М.І. Ситенка НАМН України (м.Харків) під егідою International Society for Minimal Intervention in Spine Surgery (ISMISS/SICOT) при сприянні North American Spine Society (NASS) відбудеться:

18-й міжнародний симпозіум

«Малоінвазивна та інструментальна хірургія хребта»

Успішний розвиток хірургії хребта в Україні в останні роки є результатом цілеспрямованої роботи і діяльності членів ISMISS. Географія і кількість клінічних центрів, де операції на хребті з використанням сучасних технологій збільшуються. Навчальні центри для хірургії хребта засновані на хірургії хребта та нейрохірургії установ. Це заслуга всесвітньо відомих членів та експертів ISSMIS з різних країн світу, таких як США, Швейцарії, Німеччини, Франції, Італії і т.д., які постійно беруть участь у наших симпозіумах та наукових програмах.

Ми чекаємо Вас, щоб презентувати цікаву програму для досвідчених спеціалістів та початківців.

Офіційні мови: українська, російська, англійська Місце проведення: м. Харків, Україна

Формат:ВІРТУАЛЬНИЙ СИМПОЗІУМ

Вартість участі:БЕЗКОШТОВНА, ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ СЕРТИФІКАТОМ УЧАСНИКА.

Для участі необхідно:

  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на сайті: smiss.org.ua

  • МАТИ ДОСТУП ДО ПРОГРАМИ ZOOM, відповідну гарнітуру та стабільний інтернет

Заявки на участь приймаються до 12:00, 3 грудня 2020 року.

Оргкомітет надсилає підтвердження та умови після отримання заповненої форми заявки. Код доступу та посилання на трансляцію не пізніше ніж за 1 день до дати проведення буде надіслано зареєстрованому учаснику електронною поштою та/або на номер месенджера, вказаний під час реєстрації: Viber, WhatsApp, TELEGRAM.

Контакти: Web: smiss.kh.ua; smiss.org.ua; e-mail:irrenren@gmail.com; тел.:+0577251402, +38 050-572 10 26, https://www.facebook.com/smiss.kh.ua