«Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Прогнозування формування хронічної соматичної та психічної патології»

3851
ІОЗДП НАМН України
Матеріали науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Прогнозування формування хронічної соматичної та психічної патології»

14-15 листопада 2019 року на базі ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України», що у м. Харкові,  відбулась щорічна науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Прогнозування формування хронічної соматичної та психічної патології».

Учасники конференції, що представляли провідні медичні наукові інститути України, та гості з країн Європейського Союзу, мали змогу відвідати пленарні засідання, присвячені актуальним питанням збереження здоров’я дітей, медико-профілактичним заходам формування здоров’я, сприятливого середовища українських школярів.

Окрім виступів та стендових доповідей, у другий день роботи науково-практичної конференції слухачам конференції було проведено майстер-класи співробітниками Інституту.

По завершенню роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Прогнозування формування хронічної соматичної та психічної патології» була прийнята Резолюція про пріоритетність у галузі охорони здоров’я дітей шкільного віку подальших досліджень щодо визначення стану здоров’я та факторів його формування в учнівської молоді, розробку шляхів її оздоровлення в умовах навчальних закладів.