Благодійний аукціон “Мистецтво заради життя”

488

Проект «Мистецтво заради життя» був започаткований Фондом Бориса Ложкіна у травні 2015 року. Тоді за кошти з благодійного аукціону було придбано і передано Центру Іллі Ємця обладнане реанімаційне місце для новонароджених. За підсумками цьогорічного аукціону допомогу отримає одна з установ НАМН України.

7 червня 2017 року у Мистецькому Арсеналі за ініціативи Благодійного фонду Бориса Ложкіна  відбувся благодійний аукціон “Мистецтво заради життя”. На аукціоні виставлялися роботи провідних сучасних українських митців. Впродовж аукціону було продано понад 70 творів творів мистецтва.

На аукціоні були присутні президент НАМН України Віталій Цимбалюк, директор Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України Юрій Антіпкін, заступник директора Інституту з перинатальної медицини Тетяна Знаменська та Надія Шаломова. (на фото)

Кошти від проведення аукціону будуть спрямовані на створення Відділення постінтенсивного догляду та реабілітації передчасно народжених дітей  та дітей з перинатальною патологією на базі Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України.

Створення такого відділення дозволить надавати комплексну медичну допомогу новонародженим з груп ризику. Своєчасне виявлення та проведення лікування захворювань малюків є запорукою збереження їхнього життя та здоров’я в майбутньому. Планується, що протягом року лікарі відділення постінтенсивного догляду та реабілітації передчасно народжених дітей зможуть надати допомогу 300 малюкам. На базі відділення буде відкрито школу батьківства для консультації та навчання практичним навичкам, необхідним для нормального розвитку їхніх дітей.

Завдяки небайдужості і людської сердечності було зібрано 450 тисяч Євро та 1 млн. гривень.

Національна акдемія медичних наук України, ДУ "Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України"  дуже вдячні всім тим, хто брав участь у благодійному аукціоні, особливо організаторам заходу, окрема подяка митцям, що надали свої роботи. Це справді вчинок небайдужих людей.