Допомога лікарів з Латвії

933

Наші друзі-лікарі з Латвії Мартінс Малзубріс (Ризький травматологічний шпиталь та Шпиталь травматології і ортопедії, де він є засновником і керівником відділення) та Олафс Ліберманіс (Шпиталь травми, засновник і керівник), на запрошення ГО «Спілка морської піхоти», лікарів-травматологів і нейрохірургів Національної академії медичних наук України приїхали в Київ, щоб допомагати у проведенні мікрохірургічних операцій у поранених під час російсько-української війни.

Після зустрічі з Президентом Національної академії медичних наук академіком Цимбалюком Віталієм Івановичем було прийняте рішення ознайомитися з лікарнями, у яких надається допомога пацієнтам з вогнепальними пораненнями кінцівок, і на базі однієї з них латвійські хірурги розгорнули операційну – адже все необхідне вони привезли з собою, включаючи операційний мікроскоп! На другий день разом з нашими колегами-травматологами була проведена надскладна 6-ти годинна операція. Ще одне життя врятоване. Окрім того, обладнано навчальну кімнату, лікарі-травматологи і нейрохірурги зможуть підвищувати свою майстерність у мікрохірургії. Це не перший візит Олафса і Мартінса в Україну. Вони активно брали участь у наданні медичної допомоги пораненим у Донецькій області ще у 2015 році! Дякуємо вам щиро за допомогу. Слава Україні!

Mārtiņš Malzubris: Riga Trauma hospital: Hospital of Traumatology and Orthopaedics (Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca), founder and Chief of the Dept. of Septic Orthopaedics.

Olafs Libermanis: Wound Clinic (Brūču klīnika): Founder and Chief.