Гігантська пухлина печінки

142

До “Національного наукового центру хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України” звернулася пацієнтка, у якої вперше знайшли новоутворення в печінці ще в 2017 році. В провідному онкологічному центрі м. Москва їй було відмовлено в оперативному лікуванні та призначено паліативну допомогу – хіміоемболізацію пухлини та курс хіміотерапії.

Варто відмітити, що аналіз даних КТ 2017 року кардинальним чином відрізнявся від даних, які отримали при госпіталізації до Центру – гігантські розміри пухлини, порушення всіх анатомічних структур печінки.

Незважаючи на значний ріст пухлини та майже 2-кратне збільшення її розмірів, рішенням мультидисциплінарного консиліуму лікувальний план був змінений на користь оперативного лікування. Складна операція та важкий післяопераційний період вже в минулому.

Попереду реабілітація, моніторинг стану здоров’я, який вона буде проходити за місцем проживання та періодично у Національному науковому центрі хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України.

Але вже без пухлини та з надією на нормальне життя!

Джерело інформації: ДУ «Національний науковий центр хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова НАМН України»

https://www.surgery.org.ua/News/Details/1cacf561-b960-4e0c-948a-9846956a7cfa