Громадське обговорення “СИСТЕМА ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ”

644

Реформування служби екстреної медичної допомоги:

Чи може служба зупинитись, навіть на секунду?

Зміни потрібні, як не зашкодити?

Проблемні питання реформування екстреної медичної допомоги. 
28 жовтня 2015 року Громадська Рада при Міністерстві охорони здоров’я України спільно з Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця запрошують всіх бажаючих взяти участь у громадському обговоренні актуальних питань реформування служби екстреної медичної допомоги в Україні. 

За участю представників громадськості та фахово-наукового середовища планується обговорення актуальних питань роботи і розвитку системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України.
Визначення і перспективи реалізації стратегії реформування і розвитку служби.

Дата проведення: 28 жовтня 2015 року о 16:00 в аудиторії №3 імені В.Ф. Войно- Ясенецького морфологічного корпусу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Формат проведення: обговорення, виступи, дискусія.

Мета заходу: представники громадськості, експерти та фахівці та науковці обговорять питання забезпечення, ефективність, безперервність та безпеку діяльності системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Визначення і перспективи реалізації стратегії забезпечення змін та розвитку служби.

Учасники: МОЗ, ДОЗ, НМАПО ім. П.Л. Шупика, НМУ імені О.О. Богомольця, фахівці екстреної медицини, науковці, громадськість.

Орієнтовні питання для розгляду:
– Принципи роботи служби: екстреність, невідкладність, інтенсивність, оперативність, безпека, доступність;
– Державна політика: відповідальність та гарантії забезпечення діяльності екстреної медичної допомоги України;
– Належне адміністрування служби ЕМД в сучасних кризових умовах.

Основний планований результат заходу:
Оформлення і подання пропозицій для оперативного включення щодо реформування системи екстреної медичної допомоги в Україні. 

У разі бажання виступити з доповіддю або реплікою просимо про це зазначити попередньо і визначитись відповідно переліку питань у додатку. 

Велике прохання підтвердити Вашу участь і кількість осіб за контактами: referent.gr@gmail.com або за тел.: 066-848-01-91 (Сергій).