ХХ Українська науково-практична конференція «Довженківські читання: Доказова медицина в психіатрії залежностей»

1606

14-15 квітня 2020 р. в  м. Харків Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України» та ГО «Асоціація неврологів, психіатрів і наркологів України» проводять  ХХ Українську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Довженківські читання: Доказова медицина в психіатрії залежностей»

На конференції будуть розглядатися питання ефективності методів лікування в психіатрії залежностей та використання лікарських препарів з доведеною ефективністю.

На Конференцію запрошуються провідні вітчизняні та закордонні вчені у галузі наркології та психіатрії, головні наркологи управлінь охорони здоров’я обласних та міських держадміністрацій, організатори медичної та реабілітаційної допомоги хворим наркологічного профілю, лікарі, психологи, соціальні працівники, а також представники недержавних громадських організацій, що працюють у сфері надання допомоги особам зі станами залежності різного походження.

Засідання Конференції будуть проходити в актовій залі ДУ ІНПН НАМН (м. Харків, вул. Академіка Павлова, 46) , 2 поверх. Початок роботи конференції – 14  квітня о 10-00 год.

Детальну інформацію про правила оформлення статей, структуру рукопису та контактну інформацію можна дізнатись перейшовши за посиланням https://docs.google.com/viewerng/viewer?url=https://inpn.org.ua/uploads/files/030220205416Zaproshennya+Dovzhenko+2020.pdf

https://www.inpn.org.ua/news/20