ІХ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації»

1209

IMF-2018
25 квітня 2018 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбулася церемонія офіційного відкриття ІХ Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині — здоров’я нації». Участь в офіційному відкритті Форуму традиційно взяв Президент Національної академії медичних наук України академік Віталій Цимбалюк.

Щороку Міжнародний медичний форум – знакова подія для науковців НАМН України, оскільки одним з незмінних організаторів та активних учасників ММФ є сама Академія та всі провідні установи НАМН України. Надто цьогоріч, коли проведення IX-го Форуму співпало із відзначенням 25-річчя з року заснування НАМН України, на чому у своєму вітальному слові до учасників Форуму наголосив очільник НАМН України:

Крім того, говорячи про досягнення українських вчених-медиків та значення їх винаходів, Віталій Цимбалюк додав ряд фактів, що назавжди вписали імена українських науковців до історії світової медицини. Все це у свою чергу дає підгрунтя та підтверджує рівень і значення IMF для фахівців, спеціалістів та новаторів сьогодення :

У церемонії відкриття також взяли участь: керівник Департаменту з питань охорони здоров’я Адміністрації Президента України Ігор Лурін, заступник голови Комітету ВР України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ірина Сисоєнко, Директор Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації Валентина Гінзбург, заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович.

Серед почесних гостей – представники посольств та торгово-економічних місій, керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, директори державних установ НАМН України, експерти МОЗ України, проректори, директори інститутів та завідувачі кафедр НМАПО імені П. Л. Шупика, президенти медичних та стоматологічних асоціацій, директори компаній-учасників Форуму, представники ЗМІ, кращі фахівці галузі охорони здоров’я.

Цьогоріч Форум проходив з 25 по 27 квітня й об’єднав 46 науково-практичних заходів і 35 майстер-класів, які відбулись у межах VIІ Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України». На Форумі виступили понад 700 доповідачів. Наукові й науково-практичні заходи відбувались за підтримки 40 медичних асоціацій, 18 навчальних медичних закладів вищої освіти, 3 академій післядипломної освіти та 450 спеціалізованих видань. 

У рамках Форуму також відбулись найбільші в Україні спеціалізовані виставки — Міжнародна виставка охорони здоров’я Medicaexpo, Міжнародна фармацевтична виставка Pharmaexpo та Міжнародна виставка стоматологічного обладнання Dentalexpo. Експозиційна частина буде представлена новітнім медичним та стоматологічним обладнанням, медичним інструментарієм, фармацевтичною продукцією тощо.

Окремо в рамках Форуму відбулось нагородження відзнаками НАМН України видатних медиків сучасності та працівників НАМН України, приурочене до 25-річчя Національної академії медичних наук України.

Президія НАМН України висловлює велику подяку організаторам Форуму за багаторічну співпрацю, за підтримку ювілейних заходів з нагоди 25-річчя НАМН України та проведення масштабного комплексного заходу IMF-2018 – знакової події у сфері охорони здоров'я – на високому професійному рівні!!!