«Клінічна ендокринологія та онкологія – від теорії до практики», до 30-річчя з дня заснування Національної академії медичних наук України

325

28–29 вересня 2023 року ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» спільно з ДУ «Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва НАМН України» проведена науково-практична конференція з онлайн-трансляцією «Клінічна ендокринологія та онкологія – від теорії до практики», що присвячена 30-річчю з дня заснування Національної академії медичних наук України.

Конференція включена до «Реєстру заходів БПР, які проводитимуться у 2023 році» (№ 5505496). Посилання на конференцію http://ipep.online//

Учасниками заходу стали представники усіх областей України та м. Києва.

Із привітанням до учасників конференції звернулися: президент Національної академії медичних наук України, академік НАН та НАМН України, д.мед.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Цимбалюк В.І., директорка ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» д.мед.н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Місюра К.В. та директор ДУ “Інститут медичної радіології та онкології ім. С.П. Григор’єва НАМН України”, д.мед.н., професор Красносельський М.В.

В якості доповідачів окрім провідних фахівців ДУ «ІПЕП НАМН України» були співробітники ДУ «ІМРО ім. С.П. Григор’єва НАМН України», ХНМУ, ДУ «ІОЗДП НАМН України», ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ДУ «ІЗНХ ім. В.Т. Зайцева НАМН України», КНП ХОР «Обласна клінічна лікарня» (Харків); ДУ «ІЕОР ім. В.П. Комісаренка НАМН України, НМУ ім. О.О. Богомольця, ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини, гематології та онкології НАМН України», ДУ «Інститут урології НАМН України ім. акад. О.Ф. Возіанова» (Київ); СДУ МОН України (Суми).

Програму конференції склали 33 доповіді, у т. ч.: 2 доповіді, присвячені 30-річчю з дня заснування НАМН України; 7 – з проблем діабетології; 4 – тиреоїдології; 11 – постковідний синдром у онкохворих; 9 – з іншої ендокринної патології.

Під час проведення конференції у режимі онлайн науковці та лікарі практичної ланки охорони здоров’я мали можливість ознайомитися з найостаннішими результатами міжнародних та вітчизняних досліджень, досвідом провідних ендокринологів, що в подальшому допоможе поліпшити надання медичної допомоги хворим з ендокринною патологією різних вікових груп. Слухачі мали можливість ставити запитання в чаті доповідачам, які відповідали одразу на найцікавіші запитання.

Завершилась конференція підведенням підсумків роботи.

Збірка тез не видавалася. Резолюція не приймалася.

Учасникам конференції, які успішно пройшли тестування, будуть відправлені сертифікати.