Конгрес анестезіологів Європи – Euroanaesthesia 2024

114

Анестезіологи ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»:  Колтунова Ганна, Чиж Костянтин та Вітовський Андрій взяли участь у найчисельнішому та найрейтинговішому конгресі анестезіологів Європи – Євроанестезія-2024 (Euroanaesthesia 2024), який проходив у Мюнхені наприкінці травня.

У конгресі взяли участь понад 6000 делегатів, які представляли понад 100 країн світу.

Участь у конгресі анестезіологів Європи – Євроанестезія-2024 (Euroanaesthesia 2024), дала можливість делегатам ознайомитися із сучасними світовими тенденціями в анестезіології та ІТ, інноваціями від провідних фахівців світового рівня. В межах поїздки також мали змогу ознайомитися з історичними місцями Мюнхена, з його неповторними краєвидами.

Проведення конгресу показало, що сьогодні дуже важливо зустрічатися та обмінюватися досвідом.

Наші фахівці представили актуальні доповіді: “Оцінка ефективності різних методів знеболювання при ендотрахеальній інтубації у хворих похилого віку з ішемічною хворобою серця» та «Початковий рівень NT-pro-BNP у пацієнтів з інфекційним ендокардитом: чи має значення в ранньому післяопераційному періоді?»

Виступи спікерів викликали

дискусію у присутніх і жваве обговорення.

Дякуємо анестезіологам ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»за гарну підготовку!

Нові знання та досвід – завжди важливі у нашій роботі!

 

Джерело інформації: ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України»

https://amosovinstitute.org.ua/2024/06/12/kongres-anesteziologiv-yevropi-yevroanesteziya-2024-euroanaesthesia-2024/