Перше призначення з-під пера Президента НАМН

626

19 січня 2016 р. для Президента НАМН – вельми насичений день. 2-й день на посаді, розписана кожна хвилина: візит Міністра охорони здоров'я Олесандра Квіташвілі, зустріч із апаратом Президії НАМН, інтерв'ю для газети "Голос України" і 1-й підпис під офіційним призначенням директора НІССХ ім. Амосова.
19 січня 2016 р. Віталій Цимбалюк, в якості Президента НАМН, підписав своє перше кадрове посадове призначення. Саме цього дня Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова офіційно отримав свого нового керманича – відомого дитячого кардіохірурга професора Василя Лазоришинця.

Нагадаємо, конкурс на посаду директора Інституту (після смерті попереднього керівника академіка Г.В. Книшова) тривав у 3 етапи. Знаковим є той факт, що останній тур виборів відбувся 15 січня 2016 р. на Загальних зборах НАМН, коли Академія обирала нового Президента і Президію НАМН. 

Як повідомлялося раніше – http://www.amnu.gov.ua/news/1/687/vasil-lazorishinets-novii-direktor-n-ssh-m-amosova/ – тоді члени Наукової ради з клінічної медицини НАМН одноголосно проголосували за кандидатуру Василя Васильовича.

Примітно, що і Президент НАМН академік Віталій Цимбалюк, і його молодший колега, нині вже директор НІССХ ім. Амосова, професор Василь Лазоришинець обрані кожен на свою посаду в один день. За одним, і за другим численні колективи, у кожного на своєму місці серйозні задачі, плани, очікування і професійні амбіції.

   Фото: Ірина Степанова

Тож нехай це символічне призначення з легкої руки Президента НАМН відкриє нові перспективи, дасть благодатний поштовх для розвитку професійної кар'єри очільника одного з найкращих інститутів Академії, зміцнить добрі партнерські стосунки, авторитет серед колег і примножить традиції, продовжувачами яких Ви є!