“Бути патріотами Академії і працювати в Академії”- головний меседж Президента апарату НАМН

691

Одним із перших кроків на посаді Президента НАМН академік Віталій Цимбалюк ініціював зустріч з апаратом НАМН – керівниками і представниками управлінь та відділів, що забезпечують ефективну діяльність Президії НАМН.
19 січня 2016 року Президент НАМН академік Цимбалюк провів робочу зустріч із колективом апарату Президії НАМН, де представив своїх помічників – віце-президентів та озвучив головні принципи кадрової політики.

Очільник НАМН запевнив колектив, що карколомних кадрових змін він не планує, натомість має намір забезпечити робочий порядок на місцях. 

Дотримання принципів, які наслідує він сам, Віталій Іванович вимагатиме і від підлеглих.

Основні вимоги:

  • внутрішня дисципліна
  • оперативне вирішення питань
  • абсолютна відкритість та прозорість діяльності.

Віднині академік Цимбалюк має намір цілком присвятити себе діяльності в Академії. А поскільки кадрове питання він вважає одним із пріоритетних, то практикуватиме і наради з апаратом НАМН ( не рідше одного разу у квартал), і звіти керівників управлінь і відділів на засіданнях Президії, і навіть власні навідування на робочі місця. Не лише з метою перевірки і контролю, а й для того, щоби забезпечити більш тісний зворотній зв'язок між керівником та підлеглими. 

Така взаємодія є запорукою ефективної комунікації, а отже високого загального результату, – вважає новий Президент.
Тож проблеми він не радить замовчувати чи відкладати. Вже найближчим часом від співробітників Віталій Цимбалюк чекатиме пропозицій і планів роботи на рік.

Функції керівника апарату президії НАМН Президент поклав на головного вченого секретаря Володимира Міхньова та віце-президентів.

1-й віце-президент академік Юрій Кундієв акцентував увагу колективу на покращенні аналітичної роботи. А керівникам управлінь і відділів радив переймати досвід у колег з НАН України, яку він вважає взірцем з провадження кадрової політики.

Вочевидь з таким курсом на підвищення ефективності апарат НАМН чекає чимало внутрішніх змін і вдосконалень, зокрема перерозподіл обов'язків всередині кожного департаменту.

Вимогливість і демократичність – 2 основних принципи, які сповідує новий очільник НАМН у роботі з людьми. А це автоматично означає, що чекатиме він від співробітників Академії насамперед  ініціативності, активності і відповідальності.

"Бути патріотами Академії і самовіддано працювати в Академії" – основний моральний кодекс від Президента НАМН колективу Академії.