Президент НАМН України академік Цимбалюк В.І. вручив відзнаки Ради національної безпеки та оборони України

507

Радою національної безпеки і оборони України за вагомий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану та професіоналізм відзнаками Ради національної безпеки і оборони нагороджено працівників наукових установ Національної академії медичних наук України.

Президент НАМН України академік Цимбалюк В.І. вручив відзнаки Ради національної безпеки та оборони України співробітникам ДУ «Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України» та ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».

Медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня» вручено ГУПАЛЮК Ганні Йосипівні, старшій медичній сестрі відділення відновлювальної нейрохірургії з рентгенопераційною та КОЛЕСНИК Ніні Михайлівні, старшій медичній сестрі операційного блоку клініки ДУ «Інститут нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України».

Медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня» вручено ЗАКУСІЛО Дар’ї Миколаївні, медичній сестрі операційній та Медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІ ступеня» СЄРІЙ Ірині Андріївні, сестрі-господині клініки ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України».