Заголовок

1218

23-24 жовтня 2014 року, м. Київ, Україна
Міжнародне агенство з атомної енергії
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Державна інспекція ядерного регулювання України
Національна академія медичних наук України
Всеукраїнське об’єднання медичних фізиків та інженерів
Міністерство охорони здоров’я

Тематика конференції
Секція 1. Навчання та підготовка медичних фізиків
Секція 2. Інноваційні технології в медицині
Секція 3. Радіаційний захист
Секція 4. Біомедична інженерія
Важливі дати
Рання реєстрація учасників до 05 вересня 2014 року включно
Реєстрація учасників та прийом тез доповідей до 01 жовтня 2014 року включно
Підтвердження участі до 07 жовтня 2014 року
Програму буде викладено 14 жовтня 2014 року
Прийом статей до друку до 27 жовтня 2014 року включно
Місце проведення. Конференція відбудеться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на фізичному факультеті (пр-т Академіка Глушкова, 4) та факультеті радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем (пр-т Академіка Глушкова, 4г).
До відома учасників конференції. Можливі форми участі: пленарна доповідь, усна доповідь, постер. Оргкомітет після розгляду надісланих матеріалів залишає за собою право вилучити, ті що не відповідають тематиці конференції або оформлені неналежним чином, змінити форму представлення доповіді або запропонувати іншу секцію. Всі учасники отримують міжнародний сертифікат. Найкраща молодіжна доповідь буде нагороджена спеціальною відзнакою програмного комітету та публікацією статті в журналі, затвердженому переліком ДАК.
Реєстрація  (буде відкрито пізніше)
Організаційний внесок. Організаційний внесок становить для громадян України до 05.09.14 – 300 грн., з 05.09 по 01.10.14 – 350 грн.; для громадян інших країн – 100 EURO. Передбачено знижки для членів ВОМФІ – 200 грн. та студентів – 50 грн. Оплату можна здійснити безпосередньо під час реєстрації, в такому разі організаційний внесок становитиме для громадян України – 400грн. Організаційний внесок включає: програму конференції, збірник тез конференції, міжнародний сертифікат, обід, кава-брейки, роздавальні матеріали, оренду приміщень.
Публікації. Планується видання в реферованих журналах «Довкілля та здоров’я», «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Радіофізика та електроніка» тез доповідей і статей (за вибраними роботами в наступних номерах журналів). Робочі мови конференції – українська, англійська. Тези будь надруковані за умови, що принаймні один з авторів зареєструється до участі в конференції. Вимоги до оформлення
Проживання. Заплановане проживання учасників в житловому корпусі університету в кімнатах готельного типу без сніданку (1-2 особи в номері – орієнтована вартість проживання від 150 грн./доба). Можливе дешевше поселення за умови окремого звернення до організаторів.
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +38(044)5213284, vomfi.info@gmail.com