Вітаємо з Днем народження Президента НАМН Віталія Цимбалюка

953

Сьогодні, 26 січня, святкує свій День народження Президент НАМН України, доктор медичних наук, професор, академік Віталій Іванович Цимбалюк.
Президія НАМН України та апарат Президії щиросердно вітають свого керівника, президента НАМН
академіка Віталія Цимбалюка із особистим святом – Днем народження!

Вельмишановний Віталію Івановичу!

Зичимо міцного здоров'я Вам на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі на благо держави!
Нехай ваша енергійність, працьовитість, душевність і людяність привертають до вас однодумців, соратників, що працюють з вами віддано і натхненно, тих, кому можете довіряти, та нових надійних друзів.

Чимало пройдено років, але ще більше їх попереду. У спорті є таке поняття: «проміжний фініш». Бажаємо, щоб цей День народження став для Вас одним з безлічі проміжних стартів, кожен з яких буде вести до нових досягнень і перемог,
а фініш для Вас завжди буде тільки на далекому горизонті.

Нехай же все, чого Ви добилися до цього дня, стане міцною основою для майбутніх звершень: нехай росте Ваша сім'я, блискуче складається кар'єра, життя радує приємними сюрпризами. Нехай вистачить сил, мудрості та енергії на втілення всього, про що мріялося і чого забажається в майбутньому.

Нехай цей прекрасний день народження принесе Вам здійснення заповітних бажань, а всі намічені цілі, помітно наблизяться і будуть повалені влучним попаданням Професіонала!

Із щирою до Вас пошаною – колеги та друзі!

Фото: Сергія Бека