Заголовок

725

За ініціативи громадського руху «Медична спільнота – за цілісність та суверенність України» в Інституті кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска НАМН відбулась веб-конференція «Стрес та серцево-судинні захворювання».
До участі у виступах були запрошені директор, академік НАМН, Президент Асоціації кардіологів України Володимир Коваленко, головний позаштатний кардіолог МОЗ України Юрій Сіренко, завідувач відділу реанімації та інтенсивної терапії Олександр Пархоменко, завідуючий відділом атеросклерозу та хронічної ішемічної хвороби серця Михайло Лутай, завідувач відділу аритмій серця Олег Сичов.

Під час заходу було розглянуто питання можливого впливу соціально-політичної ситуації в країні на серцево-судинні захворювання. Зокрема, висунута пропозиція щодо необхідності формування психологічної підтримки і психічного здоров’я населення нашої держави в умовах хронічного стресу і упередження його наслідків у майбутньому.

Переглянути веб-конференцію можна на сайті ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМНУ
http://www.strazhesko.org.ua/veb-konferenciya-stres-ta-sercevo-sudinni-hvorobi