V-й регіональний науковий симпозіум в рамках концепції “Єдине здоров’я” за підтримки Програми зменшення біологічної загрози в Україні

2673

З 6 по 10 квітня 2020 року у м. Києві проходитиме V регіональний науковий симпозіум в рамках концепції “Єдине здоров’я” за підтримки Програми зменшення біологічної загрози в Україні.

Симпозіум відбувається за підтримки Програми зменшення загрози Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Тези для участі в Симпозіумі приймаються до 10 січня 2020 року. Всі тези будуть опубліковані у Збірнику тез Симпозіуму, а учасники отримають сертифікат, що підтверджує участь у заході.

Подача тез, участь в Симпозіумі, публікація тез у збірнику тез заходу та видача сертифікатів є безкоштовними для всіх учасників. 

Основна мета заходу – поширення знань про особливо небезпечні інфекції, а також захворювання, що є спільними для людей та тварин, методи їх діагностики та профілактики.

Перелік тем включає: 

  • інфекційні захворювання людей та тварин,
  • ветеринарна медицина,
  • громадське здоров’я,
  • гігієна навколишнього середовища,
  • токсикологія,
  • управління в системі охорони здоров’я та розробка нормативно-правової бази.

Участь можуть взяти: 

  • співробітники академічних та науково-дослідних установ,
  • молоді вчені
  • вчені з досвідом,
  • аспіранти,
  • інтерни,
  • магістри,
  • студенти.

Запрошуємо Взяти участь у Симпозіумі!

Симпозіум ПЗБЗ відбувається щорічно, починаючи з 2016 року. Цьогорічний Симпозіум, що проходив з 20 по 24 травня 2019 року в міжнародному виставковому центрі «Український дім» у м. Києві, зібрав понад 570 учасників зі 119 науково-дослідних установ з 10 країн світу (Україна, Молдова, Білорусь, Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Швейцарія, Польща, США та Велика Британія).

Учасники Симпозіуму 2019 представляли наступні установи:

  • 23 лабораторні центри Міністерства охорони здоров’я України
  • 34 вищі навчальні заклади  Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти України та Міністерства оборони України 
  • 4 науково-дослідні установи Національної академії наук України
  • 5 науково-дослідних установ Національної академії медичних наук України
  • 11 науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук України  
  • 17 закордонних науково-дослідних та вищих навчальних закладів та інші.

Протягом 5 повних днів заходу були обговорені актуальні питання особливо небезпечних інфекцій, захворювань, що є спільними для людей та тварин, а також сучасні проблеми системи громадського здоров’я та ветеринарної медицини. Симпозіум був сформований у вигляді головної зустрічі, 5 паралельних сесій з громадського здоров’я та клінічної медицини, 3 сесій з формування політики, 3 навчальних сесій та щоденних постерних сесій.

Зареєструватись на захід та подати тези можна на сайті symposium2020.ua-sea.com 

Інструкція для реєстрації та подачі тез:

МОВНА ПОЛІТИКА

Тези усіх доповідей будуть опубліковані англійською та українською мовою. Ми заохочуємо Вас подавати тези одразу обома мовами, це дозволить найбільш точно представити Ваші наукові результати та застосувати на практиці мовні навички та навички  письмової наукової комунікації.

Якщо Ви не маєте можливості підготувати двомовні тези,ви можете подати їх лише українською або англійською мовою  (російською – виключно для іноземних російськомовних учасників). У такому випадку тези будуть перекладені, а переклад надано Вам для підтвердження перед публікацією.

НОВИЗНА ПРЕДСТАВЛЕНИХ ДАНИХ

Тези повинні містити нові дані, які раніше не публікувалися та не були представлені на інших конференціях. Подання даних, що вже були опубліковані або презентовані, вважається самоплагіатом або повторною публікацією, що є порушенням наукової етики.

УВАГА! Усі тези буде перевірено на наявність плагіату за допомогою відкритих онлайн-ресурсів. Якщо буде встановлено, що Ваші тези значною мірою повторюють вже опубліковану роботу, Вам потрібно буде підтвердити новизну даних або внести відповідні зміни у текст тез.

РЕЦЕНЗУВАННЯ ТЕЗ

Усі тези будуть прорецензовані командою Програми з написання наукових робіт, і Ви можете отримати рекомендації щодо їх покращення з точки зору загальних підходів до написання наукових робіт. Мета цих рекомендацій – популяризація міжнародних практик у написанні наукових робіт.

 ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

  • Об’єм тез не повинен перевищувати 1 800 знаківбез пробілів. Тези, що перевищують цю кількість знаків, не зможуть бути повністю розміщені на відведеній сторінці у збірнику тез Симпозіуму (надлишковий текст не буде надруковано).
  • Малюнки, таблиці та перелік літератури до тез включати не потрібно, однак ми просимо Вас бути готовими навести посилання на згаданий матеріал у Вашій презентації чи на постері.
  • Назви організмів латинською мовою при першій згадці необхідно наводити повністю (наприклад, Bacillus subtilis), а при повторному – скорочуючи родову назву до першої літери (наприклад, B. subtilis).
  • Абревіатури при першому використанні необхідно наводити повністю, за винятком незначної кількості загальновідомих термінів (наприклад, ПЛР). Будь ласка, наводьте назви установ повністю при першому згадуванні у тексті тез.

СТРУКТУРА ТЕЗ

Назва тез:

Назва має бути зрозумілою та описувати особливості Вашого дослідження. Якщо можливо, вкажіть місце та час, структуру/дизайн дослідження та методи, які Ви використовували.

Автори:

Порядок зазначення авторів повинен відповідати міжнародній нормі FLAE (“first-last-author- emphasis”). Це означає, що на перше місце ставиться ім’я автора, який зробив найбільшу частину роботи, а керівник проекту або завідувач лабораторії вказується останнім. До переліку авторів включаються лише особи, що зробили суттєвий внесок у виконання роботи. Ви можете відзначити інших осіб, що допомагали у проведенні дослідження, у розділі «Подяка» на постері або у презентації під час Симпозіуму.

Основна частина тез:

  • Вступ: Інформація, наведена у «Вступі», повинна підводити до теми Вашого дослідження, містити факти та вказувати на потребу у додаткових даних. У повній презентації Вам буде необхідно надати посилання на усі твердження, що згадуються в роботі. Будь ласка, чітко сформулюйте мету та/або гіпотезу Вашого дослідження.
  • Методи: Зазначте місце, час, структуру/дизайн дослідження, підходи до формування вибірки, джерела даних тощо. Будь ласка, вказуйте назви методів та уникайте узагальнень («епідеміологічні», «бактеріологічні методи», «статистичний аналіз», «стандартні методики»). У дослідженні із залученням тварин або людей необхідно зазначити дотримання норм біоетики. Будьте готові описати заходи щодо дотримання норм біобезпеки у повній доповіді та відповісти на дотичні запитання.
  • Результати: Усі результати повинні відповідати методам, описаним у попередньому розділі. Ми рекомендуємо включати лише дані з дослідження, яке Ви описуєте, та не надавати додаткових даних літератури та посилань на свої попередні публікації у цьому розділі. Будь ласка, зазначайте чіткі значення із розрахунком та оцінкою показників варіації, статистичної значущості тощо.
  • Висновки: Узагальніть свої результати та обговоріть, що вони можуть означати. Кожне Ваше твердження має спиратися на факти, описані у «Результатах». Висновки мають бути логічно пов’язані з метою дослідження та/або гіпотезою, наведеною у «Вступі». Ми просимо Вас зазначити напрямки майбутніх досліджень у останньому реченні «Висновків».

Більше інформації про П’ятий щорічний регіональний науковий симпозіум в рамках концепції “Єдине здоров’я” за підтримки ПЗБЗ в Україні Ви можете дізнатись на сайті: http:// swmprogramua.com/