Конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України

503

Умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) у розділі «Головна», «Діяльність», «Наука», «Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій», підрозділі «Нормативні акти».
Доступно за прямим посиланням: http://mon.gov.ua/activity/nauka/premiya-kmu/
НАМН України повідомляє, що з 01 червня 2017 року оголошено проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій (далі – Премія) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 р. №701. Зазначена Премія присуджується на конкурсних засадах щороку до Дня науки за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. Оголошення про проведення конкурсу опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» від 31 травня 2017 р. № 99 (5968), стор. 14 та на офіційному веб-сайті МОН України.

При прийнятті рішення щодо участі у конкурсі та для забезпечення подальшого розгляду робіт Президією НАМН України (відповідно до п. 5 та 14 Положення про Премію) пропонуємо до 01 серпня поточного року подати до Президії НАМН України клопотання про подання робіт до Конкурсної комісії Кабінету Міністрів України та документи, оформлені згідно із встановленими вимогами.