Міністр охорони здоров’я України Віктор ЛЯШКО відвідав Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.М. Лук’янової НАМН України

252

Міністр охорони здоров’я України Віктор ЛЯШКО відвідав Інститут педіатрії, акушерства і гінекології ім. О.М. Лук’янової НАМН України та поділився враженнями:

“На цих світлинах – маленькі пацієнти ДУ “ІПАГ ім академіка ОМ Лук’янової НАМН України”, життя яких вдалося врятувати.

Понад 18 місяців Україна перебуває в стані повномасштабної війни. Кожен відчуває на собі її вплив. Однак є особливо вразлива категорія – жінки зі складним перебігом вагітності та новонароджені з важкими вадами здоров’я. Якісна медична допомога в таких умовах – це фактично питання порятунку життя як матері, так і дитини.

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  – провідна установа, де надають фахову медичну допомогу в найскладніших випадках. Щорічно в інституті отримують стаціонарне та амбулаторне лікування жінки та діти з різних куточків України. Також тут проходять обстеження та реабілітацію діти з деокупованих територій та зон активних бойових дій.

Нещодавно побував особисто. Тут є все для лікування як передчасно народжених діток, так і тих, хто знаходиться у тяжкому стані: сучасне обладнання, якісні препарати та, що особливо важливо, кваліфіковані медичні фахівці.

Вдячний медикам, які попри всі складнощі та виклики, продовжують працювати, в тому числі з найскладнішими випадками при народженні дітей. Ви творите справжні дива!

Діти – майбутнє незалежної України. Заради них щодня воюють наші герої. Ми ж працюємо для того, аби життя кожної дитинки було врятовано.

З керівництвом НАМН та Міністерства фінансів України обговорили й подальші шляхи розвитку та модернізації закладу відповідно до викликів, які принесло в наше життя повномасштабне вторгнення рф на територію нашої країни.” – Віктор Ляшко.

Фото з facebook сторінки Міністра охорони здоров’я України Віктора ЛЯШКА