Науково-практична конференція “Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України” від 12-13 листопада 2020 р.

1949

12-13 листопада 2020 року відбулася науково-практична конференція «Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України» (Шістнадцяті марзєєвські читання) в режимі on-line.

Організаторами конференції є ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України», ДУ «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України», ГО «Українська асоціація громадського здоров’я».

Шістнадцяті марзєєвські читання присвячені пам’яті видатного вченого-гігієніста, заслуженого діяча науки і техніки України професора Ю.Д. Думанського – засновника напряму гігієни електромагнітних факторів в України і організатора першої в СРСР лабораторії електромагнітних випромінювань, який все своє життя присвятив вивченню проблем факторів фізичної природи навколишнього середовища та їх дії на здоров’я населення.

Учасники конференції заслухали та обговорили 24 наукові доповіді з актуальних питань гігієни фізичних факторів навколишнього і виробничого середовища та середовища житлових приміщень, а також приділили увагу проблемам громадського здоров’я і правовим аспектам його розбудови в Україні, визначили пріоритетні напрямки розвитку гігієни фізичних факторів довкілля.

Під час конференції працював чат, де слухачі і доповідачі мали змогу ставити запитання та ділитись своїми думками. Кількість учасників on-line конференції склала понад 200 осіб.

Усі матеріали конференції були видані у збірці тез “Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України”.

Переглянути збірку тез “Фізичні фактори довкілля та їх вплив на формування здоров’я населення України” у форматі PDF.

За результатами Конференції підготовлена Резолюція, текст якої прийнятий учасниками конференції та схвалений організаційним комітетом заходу.

Рішення науково-практичної конференції у форматі PDF

Інформація надана ДУ «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України»