Міжнародний симпозіум “Bridging clinical medicine and nanotechnology – advancing the network in nanomedicine for education, research and innovation in the Baltic Sea Region (nanoBSR)”

903

5-6 березня 2020 року відбудеться Міжнародний симпозіум “Bridging clinical medicine and nanotechnology – advancing the network in nanomedicine for education, research and innovation in the Baltic Sea Region (nanoBSR)”.

Місце проведення – м. Київ, вул. Платона Майбороди, 32, конференц-зал ДУ «Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України» (адміністративний корпус, 2-й поверх).

Початок 5 березня о 14-00.

Вхід вільний.

Захід відбувається в рамках ініціативи nanoBSR Шведського Інституту (веб-сторінка – https://si.se/en/), державної агенції, що заохочує інтерес та довіру до Швеції у всьому світі. Шведський Інститут співпрацює та вступає в партнерські стосунки з бізнесом, університетами, культурними установами та посольствами, підтримує розвиток співпраці в Балтійському регіоні, включаючи Україну, Грузію та Білорусь.

Ініціатива nanoBSR – проект Шведського Інституту, який розпочався 2017 року для організації об’єднання зусиль вчених та малих і середніх підприємств у Балтійському регіоні, зацікавлених у розвитку нанотехнологій у медицині, створення платформи для співпраці, обміну знаннями та інформацією.