Науковий симпозіум “ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЕННЯ В ПРАКТИЦІ ДИТЯЧОГО РЕВМАТОЛОГА” від 22.10.2020 р.

872

22 жовтня 2020 року відбувся on-line науковий симпозіум “ТАКТИКА ЛІКУВАННЯ ЗАПАЛЕННЯ В ПРАКТИЦІ ДИТЯЧОГО РЕВМАТОЛОГА”.

Організаторами цього наукового симпозіуму є ДУ “Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України”, Центр дитячої ревматології, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Асоціація дитячих рематологів України.

Провідні вчені України – фахівці в галузі дитячої ревматології в своїх міні-лекціях розповіли найсучасніші тенденції щодо питань розвитку, діагностики та лікування запальних процесів, які лежать в основі розвитку дитячих ревматологічних захворювань.

Перша частина форуму була присвячена питанням патогенетичних механізмів виникнення запалення.

Деякі особливості цього процесу були висвітлені в доповідях професора Абатурова О.Є. Молекулярні механізми розвитку запалення“, професора Богмат Л.Ф. Запалення в патогенезі ревматичних захворювань“, доктора медичних наук Шевченко Н.С. Місце аутозапальних реакцій в розвитку ревматичних захворювань“.

У другій частині симпозіуму доповідачи  торкнулися проблеми сучасного лікування ревматичних хвороб. Професор Хайтович М.В. розповів про “Сучасні аспекти застосування нестероїдних протизапальних засобів у лікуванні дітей та підлітків“. Доктор медичних наук Ошлянська О.А. доповіла про “Глюкокортикостероїди в ревматології“. Професор Марушко Т.В. висвітлила “Роль метотрексата в лікуванні ревматичних хвороб“. Завершила роботу симозіуму доктор медичних наук Бойко Я.Є. доповіддю “Біологічні препарати в педіатричній ревматології: quo vadis?“, яка поставила низку питань науковцям і практикам щодо сучасних підходів до раціональної терапії ревматичних захворювань з використанням базисних біологічних препаратів.

Кількість зареєстрованих учасників онлайн-симпозіуму склала 197 осіб.

Під час симпозіуму працював чат, де слухачі і доповідачі мали змогу ставити питання та ділитись своїми думками.

Всі учасники отримали сертифікати.

Інформація надана ДУ “Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України”