Офтальмологи ДУ «Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» прийняли участь в Retina Lviv 2023

515

7-8 липня 2023 р. у місті Львів відбувся четвертий симпозіумі «RETINA LVIV 2023» – «Вітреоретинальна хірургія і не тільки».

Крім питань вітреоретинальної хірургії на ньому були розглянуті актуальні питання різних напрямів офтальмології. На симпозіумі в офлайн та онлайн режимі лікарі-офтальмологи з різних куточків світу розкривали нові методи та техніки вітреоретинальної хірургії, обговорювали різні підходи до оперативного лікування захворювань склоподібного тіла та сітківки, розповідали про anti-VEGF терапію та тактику лікування при цукровому діабеті тощо.

Фахівці-офтальмологи ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» стали активними учасниками четвертого вітреоретинального симпозіуму і виступили з доповідями: у секції «Клінічні випадки» Довгань Інна «Вазопроліферативна пухлина, ускладнена ексудативним відшаруванням», Левицька Галина «Підступні та вражаючі гриби», у секції «Медична ретина» Король Андрій «Стабілізація морфофункціональних показників зорового аналізатора при неексудативній віковій макулярній дегенерації», у секції «Застосування лазерів в ретинальній хірургії» Король Андрій «Основні принципи дії мікроімпульсної лазерної коагуляції сітківки та проліферативною вітреоретинопатією», Кустрин Тарас «Фотодинамічна терапія при хронічній центральній серозній хоріоретинопатії», у секції «Макула» Уманець Микола «Хірургічне лікування макулопатії, асоційованої з ямкою диска зорового нерва у дитини (випадок із практики)», у секції «Воєнна травма очей ІІ» Коновалова Наталія «Наслідки контузії для органу зору», Сідак-Петрецька Оксана «Проміжні результати комбінованої хірургії при бойовій травмі ока», Ульянова Надія «Реконструктивна хірургія іридокришталикової діафрагми при вибуховій травмі ока», Курилюк Андрій «Відчай не лікує: роль адекватного підходу у первинній хірургічній обробці бойової травми очей», у секції «Різне» Уманець Микола «Маскарадний синдром при увеальній меланомі», Левицька Галина «Периферична ексудативно-геморагічна хоріоретинопатія: діагностика і лікування», у секції «Різне ІІ» Уманець Микола «Методи органозберігаючого лікування внутрішньоочних меланом», Левицька Галина «Цінність мультимодального обстеження для оцінки стану сітківки при цукровому діабеті».

Джерело: ДУ «Інститут очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМ України»