Освітньо-науковий захід Філатовська школа. Тематика заходу: «Мультидисциплінарний підхід до лікування захворювань органу зору в умовах COVID-19»

1228

Шановні лікарі-офтальмологи!

Незабаром відбудеться подія, яка не залишить Вас байдужими!

ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» запрошує прийняти участь в роботі освітньо-наукового заходу Філатовська школа.

Тематика заходу: «Мультидисциплінарний підхід до лікування захворювань органу зору в умовах COVID-19». 

Лектори – провідні спеціалісти Інституту ім. В.П.Філатова, які представлять доповіді:

Тема: COVID-19 в практиці офтальмолога

Доповідач: д.м.н. Зборовська О.В.

Тема: Життя після коронавіруса. Можливі ускладнення.

Доповідач: д.м.н. Коновалова Н.В.

Тема: Нові відомості про COVID-19

Доповідач: д.м.н. Величко  Л.М.

А також, звертаємо Вашу увагу, що до складу лекторів входить доцент кафедри неврології та нейрохірургії ОНМедУ, головний невролог управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, доктор медичних наук Горанський Юрій Іванович із лекцією “Стрес як причина психосоматичних розладів”.

Дата проведення: 30.06.2020 р.

Захід відбудеться за очно-заочною формою. Фахівцями ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України» обрана така форма навчання, оскільки вона повністю підлаштовується під трудовий графік працюючого слухача і дозволяє займатися самоосвітою в будь-який час доби.

Під час цього заходу Ви зможете переглядати інформацію необмежену кількість разів, в коментарях спілкуватися і задавати питання лекторам, на які вам обов’язково будуть надані роз’яснення.

Унікальністю заходу також є те, что будуть представлені комплексні, системні підходи з новітніми науковими та авторськими навчально-методичними розробками.

Щоб дізнатись про умови участі, будь ласка, перейдіть за цим посиланням: http://course.tou.org.ua/