Передача комплектів професійної літератури з відомої серії книг по узагальненню досвіду медичного забезпечення в зоні проведення АТО/ООС

819

Шановні колеги!

Національною академією медичних наук України здійснюються відповідні логістичні заходи та проводиться доставка до лікувальних закладів Києва, Київської, Чернігівської та інших областей країни, військово-медичних установ України комплектів професійної літератури з відомої серії книг по узагальненню досвіду медичного забезпечення в зоні проведення АТО/ООС. Комплект складається з двох книг: «Атлас бойової хірургічної травми» та «Лікування поранених з бойовими травмами кінцівок».
Окремо повідомляємо, що невдовзі до них додасться третя книга «ЛІКУВАННЯ ПОРАНЕНИХ З БОЙОВИМИ УШКОДЖЕННЯМИ ЖИВОТА (ДОСВІД АТО/ООС)». Ця монографія на сьогоднішній день вже подана до друку та процес її виходу знаходиться в завершальній стадії, незважаючи на надскладні матеріально-технічні труднощі.
Отже, друзі! Кожний на своєму місці, крок за кроком наближаємо разом нашу неминучу перемогу! Слава Україні! Героям Слава!!!