Перейменування наукової установи НАМН

609

ДУ "Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національної академії медичних наук України", з моменту свого створення у 1928-му році, є головною науковою установою з питань стоматології, що координує наукову діяльність, що проводиться в наукових, навчальних і лікувальних установах України.
Відтепер "Інститут стоматології Національної академії медичних наук України", що у м. Одесі, носитиме назву "Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН"

Рішенням Бюро Президії Національної академії медичних наук України від 23 червня 2016 року затверджено нову назву установи.
Розглянувши лист Державної установи "Інститут стоматології НАМН" від 13.06.2016 р., НАМН України офіційно закріплено і відображено у назві широкий спектр наукової та лікувальної діяльності Інституту.

Бюро Президії також постановило затвердити нову редакцію статуту  ДУ "Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН", а директору наукової установи Шнайдеру С.А. здійснити всі відповідні заходи в зв'язку зі зміною назви.

У травні 2016 року під час робочої поїздки до Одеси президент НАМН Віталій Цимбалюк мав можливість побувати в Інституті стоматології. Очільник академії ознайомився з науковими відділами, поспілкувався з провідними фахівцями Інституту, долучився до огляду пацієнтів, що прибули зі сходу країни, Донецької та Луганської областей. Надається в Інституті також хірургічна допомога бійцям АТО після поранень щелепно-лицевої зони обличчя.