Підтримайте петицію “Про назву нової станції метро – імені Нобелівського лауреата професора Іллі Мечникова”

3637

ДУ “Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМН України”, що у м. Харкові, виступив із громадською ініціативою щодо увічнення імені всесвітньовідомого видатного вченого, Нобелівського лауреата, чиє ім’я носить сам Інститут, – Іллі Ілліча Мечникова (1845 – 1916). Науковці зареєстрували на сайті Харківської міської ради петицію з пропозицією надати новій станції Харківського метро назву імені славетного харків’янина, основоположника теорії клітинного імунітету і першого українця, удостоєнного Нобелівської премії, Іллі Мечникова.

У 2020 році виповнюється 175-та річниця з дня народження професора Іллі Ілліча Мечникова – видатного сина українського народу. Всіх його наукових ступенів і досягнень не перелічити. Тільки морфологія, геронтологія, порівняльна патологія, еволюційна ембріологія, імунологія та мікробіологія увійшли в науковий світ як самостійні дисципліни завдяки його старанням. Перша в країні бактеріологічна станція, викладання в провідних вишах та, як нагорода, перша лауреатська Нобелівська премія 1908 року в галузі фізіології або медицини.

Для вшанування його пам’яти просимо підтримати ініціативу харківських колег про назву нової станції метро в місті Харкові на честь професора І.І.Мечникова.

Підтримати ініціативу можна підписавши петицію, яка зареєстрована на сайті Харківської міської ради директором Державної установи «Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова НАМН України» проф. Валерієм Мінухіним.

Алгоритм дій для підтримки петиції «Про назву нової станції метро – імені Нобелівського лауреата І.І.Мечникова»

1. Зайти на офіційний сайт Харківської міської ради – www.city.kharkov.ua
2. У стовбчику зліва знайти закладку «ПОДАТИ ПЕТИЦІЮ», натиснути на неї.
3. У списку петицій знайти «Про назву нової станції метро – імені Нобелівського лауреата І.І.Мечникова», натиснути на назву.
4. Внизу сторінки, що відкриється, натиснути на ПІДПИСАТИ
5. Якщо Ви зареєстровані на сайті – натиснути ВХІД, якщо не зареєстровані – натиснути РЕЄСТРАЦІЯ.
6. Реєстрація включає в себе
1. заповнення форми:
• Прізвище, ім’я, по батькові
• Адреса електронної пошти
• Пароль (це не пароль Вашої пошти!!! Це новий, Вами придуманий пароль для входу на сайт!!! Запам’ятайте його!!!)
• Пароль ще раз
2. проходження тесту «Я не робот», шляхом виконання нескладного завдання з вибору зображень у квадратах малюнку.
3. Натиснути на ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ
4. На вказану Вами електронну адресу надійде посилання для активації. Зайдіть на свою пошту, відкрийте листа, що надійде з сайту Міськради і просто натисніть на посилання у листі.
5. Поверніться на сторінку http://petition.city.kharkov.ua/uk/petition-login.html, натисніть ВХІД, введіть свою адресу електронної пошти (на яку проведено активацію), пароль (для входу на сайт), наниснуть «Я не робот», пройдіть тест та натисніть внизу сторінки УВІЙТИ.

Пам’ятник І.І. Мечникову у м. Харкові