Почесна нагорода від НАМН з нагоди 85-річчя ДонНМУ

496

"Summum bonum medicinae sanitas" – "Найвище благо медицини – здоров'я"
Медаллю Національної академії медичних наук України нагороджено 3-х член-корів НАМН:

Юрія Думанського – член-кореспондента НАМН, ректора ДонНМУ
Світлану Арбузову – член-кореспондента НАМН, професора кафедри акушерства і гінекології ДонНМУ
Олега Синяченка – член-кореспондента НАМН, завідувача кафедри внутрішньої медицини №1 ДонНМУ.

Рішення про присвоєння почесної нагороди викладачам-науковцям Президiя НАМН України ухвалила з нагоди 85-річчя заснування Донецького національного медичного університету ім. М. Горького МОЗ України, що нині зустрічає ювілей у непрості часи. Адже в зв"язку із подіями на Донбасі ВИШ змініив прописку і ось вже майже рік як продовжує свою навчальну й наукову діяльність у містах Краматорську та Красному Лимані Донецької області.

Зберегти державний ВНЗ вдалося завдяки зусиллям вірного колективу на чолі із ректором ДонНМУ Юрієм Думанським. Неповний викладацький та студентський склад – це найдорожче, що врятовано. Обладнання, документи, багаторічні
напрацювання кафедр, лабораторії та інші надбання – все залишилось в окупованому Донецьку.

Втім попри непросту сторінку у своїй біографії  університет живе повним життям і здаватись труднощам не збирається. Варто лише зазирнути на офіційний сайт медуніверситету http://dsmu.edu.ua/ – і стає зрозумілим, що носіями багаторічних традицій одного з найкращих в Україні медичних навчальних закладів є зовсім не будівлі, стіни чи обладнання, а власне його науково-викладацький потенціал та майбутнє покоління кваліфікованих лікарів, що не тільки "обітницю Гіпократа" складають, а й залишаються вірними громадянами своєї Батьківщини.

Президії НАМН України приємно відзначати, що в рядах викладачів-сподвижників і наші науковці.

У постанові "Про нагородження медаллю НАМН" так і зазаначено:

"Нагородити медаллю НАМН за визначний внесок у розвиток медичної науки, багаторічну плідну педагогічну діяльність, підготовку висококваліфікованих медичних кадрів, активну громадянську позицію та високий патріотизм."

Щиросердно вітаємо членів-кореспондентів НАМН Юрія Васильовича Думанського, Світлану Борисівну Арбузову та Олега Володимировича Синяченка – із заслуженим визнанням та нагородою медаллю Національної академії медичних наук.

Дякуємо Вам за високий професіоналізм, а надто за те, що утверджуєте одвічні морально-етичні, інтелектуально-духовні та громадянські цінності та за те, що не лише готуєте висококваліфікованих спеціалістів, але й виховуєте зрілих громадян, власним прикладом формуєте образ високоморальної особистості сучасного студента, медика, вченого.

Зичимо Вам довгих і щасливих літ, завзяття, нових професійних злетів, невичерпної життєвої наснаги під благословенним небом України!

А весь педагогічний і студентський колектив Донецького національного медичного університету ім. М. Горького віншуємо із 85-річчям заснування закладу!
В добрий час на многії й благії літа! 

               

Фото з святкування 85-річчя ДонНМУ –  http://dsmu.edu.ua/novini-universitetu-3/3725-z-yuvileem-universitet