Прес- анонс

658

 
24 грудня 2014 р. о 14:00 відбудеться спільне засідання Президій Національної академії наук України та Національної академії медичних наук України за участю керівництва Міністерства охорони здоров’я України, Державної служби України з лікарських засобів та Асоціації «Виробники ліків України», під час якого буде розглянуто питання створення та впровадження вітчизняних лікарських препаратів.

У ході засідання плануються виступи президента Національної академії медичних наук України академіка НАМН України  А.М.Сердюка, керівництва Міністерства охорони здоров’я України, генерального директора ВАТ «Фармак» Ф.І. Жебрівської, академіка-секретаря Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України академіка НАН України та НАМН України С.В.Комісаренка, президента Асоціації «Виробники ліків України» П.І. Багрія, генерального директора ЗАТ «Науково-виробничий центр Борщагівський хіміко- фармацевтичний завод» Л.В. Беспалько та ін.
 
Учасники засідання обговорять важливість та необхідність розвитку та поглиблення співпраці установ НАН України, НАМН України, МОЗ України та представників фармацевтичної галузі України. Буде визначено пріоритетні завдання такого співробітництва, окреслено  організаційні та економічні механізми впровадження перспективних розробок вітчизняних вчених у медичну галузь.
 
Окрему увагу буде приділено питанню гармонізації нормативно -правової бази з країна ми Євросоюзу в сфері реєстрації лікарських засобів, до клінічних і клінічних випробувань та експертиз матеріалів за результатами їх проведення.
 
Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу.
Акредитація преси за телефонами:
(044) 234-96-35, (044) 239-64-28
Час та місце проведення:
24 грудня 2014 р. о 14:00 зал засідань Президії НАН України
(м. Київ, вул. Володимирська, 54, 2 поверх)