Про проведення міжнародного телемосту «Місце адеметіоніну в лікуванні поєднаної патології печінки»

1164

19лютого 2020 року у м. Дніпро відбувся телеміст з міжнародною участю «Місце адеметіоніну в лікуванні поєднаної патології печінки».

У прямому включенні прийняли участь 6 міст ближнього зарубіжжя (Мінськ, Кишинів, Єреван, Тбілісі, Брест, Гомель, Вітебськ) та 18 міст України (Запоріжжя, Полтава, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Чернігів, Суми, Кропивницький).

У кожному місті була своя аудиторія лікарів, включаючи гастроентерологів, загальної практики – сімейної медицини, терапевтів, хірургів сонологів, ендоскопістів та дитячих гастроентерологів.

Модератором телемосту виступив директор Державної установи «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович, головний спеціаліст з гастроентерології та дієтології НАМН України», Заслужений лікар України. Він відкрив засідання вступним словом і зазначив, що це дуже важливий захід, який проводиться в такому форматі, враховуючи часте поєднання патології різних органів із захворюваннями печінки. Було підкреслено, що високий фаховий і представницький рівень учасників зібрання дасть можливість розробити пропозиції та рекомендації, які сприятимуть подальшому інноваційному розвитку охорони здоров’я, згуртуванню зусиль фахівців на дослідженні найбільш актуальних питань теорії та практики, дієвим поштовхом для втілення нових, цікавих ідей для оптимізації спільної діяльності лікарів різного профілю.

Свою доповідь «Місце адеметіоніну в лікуванні поєднаної патології печінки» представила відомий в світі вчений, професор кафедри терапії медичного факультету Китайського університету Гонконгу, консультант-гепатолог в центрі здоров’я печінки, почесний консультант лікарні принца Уельського, професор Грейс Вонг.

В обговоренні виступили провідні вчені України – професори Степанов Юрій Миронович (Дніпро), Пінський Леонід Леонідович (Київ), Скрипник Ігор Миколайович (Полтава), Звягінцева Тетяна Дмитрівна (Харків), Драгомирецька Наталія Володимирівна (Одеса), Бондаренко Ольга Олександрівна (Львів).

Всі доповіді були присвячені сучасним підходам до діагностики та лікуванню поєднаних захворювань внутрішніх органів і печінки, сформовані на доказовій базі і результатах власних досліджень.

Захід проводився за підтримки фармкомпанії Abbott.