Президента НАМН України обрано членом-кореспондентом НАН України

561

7 березня 2018 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України.
З 229 висунутих кандидатів на 69 вакансій членів-кореспондентів НАН України, при конкурсі більше 3-х чоловік на одне місце, по відділенню біохімії, фізіології та молекулярної біології членом-кореспондентом НАН УкраЇни було обрано Віталія Івановича Цимбалюка.

Президія НАМН України та весь колектив Академії радо вітає свого керівника – президента Національної академії медичних наук України, академіка НАМН України Віталія Цимбалюка з почесним і заслуженним досягненням – обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України. 

Нехай і надалі Ваш високий професіоналізм, ерудиція, принциповість і самовідданість слугують прикладом для ваших колег, учнів, співробітників.
Хай ваша невичерпна енергія і надалі буде спрямована на розвиток майбутнього нашої медицини та науки.
Бажаємо Вам здоров'я, миру та благополуччя, сил та наснаги, підтримки ваших колег та однодумців.

Нагадаємо, 7 березня 2018 р. Президія НАН України, з урахуванням положення Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» щодо граничної чисельності членів Національної академії наук України у 200 академіків і 400 членів-кореспондентів, оголосила 22 вакансії академіків і 69 вакансій членів-кореспондентів з 84-х спеціальностей.

Як зауважив президент Національної академії наук України, академік Борис Патон:

«В основу розподілу вакансій за відділеннями та визначення спеціальностей було покладено прагнення забезпечити пріоритетний розвиток фундаментальних наук, передусім за тими напрямами, де українські вчені мають результати світового рівня. Безумовно, першочерговою умовою була наявність за кожною спеціальністю гідних кандидатів до обрання, і не лише в інститутах нашої Академії, а й у вітчизняних вищих навчальних закладах, галузевих наукових та науково-технічних установах»