Про діяльність ДУ «Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН» у зв’язку з переміщенням його з Донецька до Києва

410

Під час засідання президії НАМН України Владислав Гринь, директор ДУ «Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН», розповів про діяльність інституту у зв’язку з переміщенням його з Донецька до Києва та подякував членам НАМН України за різнобічну допомогу в цій складній ситуації.
Зокрема Владислав Гринь поінформував присутніх про те, що здійснено перереєстрацію  юридичної адреси ДУ «Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН» з міста Донецька на місто Київ.  Станом на 11 лютого переміщено 95 співробітників інституту до міста Києва.

Президія НАМН постановила: відновити фінансування ДУ «Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН» за розділом "Наука" згідно з кошторисом. Тимчасово передати частину ліжок до клінічних підрозділів інститутів НАМН. А також звернутися до керівництва м. Києва  і Київської області, ректора НМАПО  ім.П.Л.Шупика, ректора КНМУ ім. О.О. Богомольця про можливість допомоги у виділенні тимчасового житла для співробітників ДУ «Інституту невідкладної та відновної хірургії ім. В.К. Гусака НАМН».