Відбувся ХV Конгрес педіатрів України

567

12-13 жовтня 2021 відбувся ХV Конгрес педіатрів України. Конгрес — це найбільша подія педіатричного життя, що традиційно збирає провідних вчених, організаторів охорони здоров’я та практикуючих лікарів, які надають медичну допомогу дітям.

Конгрес був організований Асоціацією педіатрів України, ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології імені академіка О. М. Лук’янової НАМН України», Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця за підтримки Національної академії медичних наук України, Міністерства охорони здоров’я України.

У роботі ХV Конгресу педіатрів України брали участь лікарі-педіатри, лікарі загальної практики — сімейної медицини та представники різних лікарських спеціальностей, а також фармацевти, медичні сестри, психологи, педагоги, юристи з медичних питань , соціальні працівники, голови громадських батьківських об’єднань, представники органів охорони здоров’я й приватних клінік, страхові компанії.

На пленарних засіданнях ХV Конгресу в змішаному офф-лайн/он-лайн режимі були представлені доповіді, як найбільш вагомих, так і досвідчених молодих вчених-педіатрів з України.

Крім того, учасники залучалися до роботи в дискусійних клубах, майстер-класах, присвячених гостро актуальним питанням ведення хворих з COVID-19 та постковідним синдромом, вакцинації та тестуванню, алгоритмам надання невідкладної допомоги, клінічному розбору складних випадків, методам профілактики, навичкам безпеки пацієнтів і самозахисту лікарів та іншим важливим проблемам сьогодення.

Привітання з нагоди відкриття Конгресу від Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля

За результатами роботи Конгресу була прийнята Резолюція