Привітання до Дня науки в Україні

195

Шановні колеги, науковці!

Від імені Президії Національної академії медичних наук України та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди свята всіх, хто присвятив своє життя дослідженням, науковому прогресу та творчій праці — з Днем науки в Україні!

Зараз, коли в країні військовий стан через збройний напад росії на Україну, хочемо відзначити наскільки важлива наука та її розвиток для скорішого наближення нашої перемоги та гідного майбутнього нашої Держави.

Навіть у воєнний час вітчизняна освіта і наука проходять потужні трансформації та зміни, а сучасні наукові відкриття допомагають пришвидшити ці якісні зміни на краще.

Вже третій рік в Україні йде повномасштабна війна, гинуть люди, розбита інфраструктура, але нас, науковців, це не зупиняє. Ми будемо продовжувати робити все можливе для розвитку науки та порятунку громадян України. Впевнені, що об’єднавшись, ми неодмінно переможемо. Науковий прогрес, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження інноваційних технологій є запорукою незалежності нашої Держави та перспектив розвитку на майбутнє. Наукова школа Національної академії медичних наук України має потужний потенціал, а досягнення вітчизняної наукової спільноти є відомими не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Невтомна творча праця тисяч науковців і дослідників Академії сприяє стрімкому розвитку медичної галузі, слугує підґрунтям задля впровадження найсучасніших високоспеціалізованих діагностичних та лікувальних методик для збереження здоров’я нації та її процвітання!

Знаю, як важко працювати під час ракетних обстрілів з боку росії, коли немає світла, води та більшу частину часу всі вимушені проводити в укриттях. Та я впевнений, що незважаючи ні на що, дякуючи нашим захисникам, науковці України й надалі робитимуть все можливе заради розвитку та процвітання науки в світі. Разом ми – сила!

Шановні колеги, зичимо вам міцного здоров’я, натхнення, нових звершень і відкриттів задля розвитку і процвітання науки в нашій Державі!

Щастя та миру всім нам!

Віримо в науку та дякуємо Збройним силам України, всім захисникам і захисницям, які боронять нашу Україну та наше майбутнє!

Слава Україні! Героям слава!

З великою повагою

президент НАМН України

академік Віталій ЦИМБАЛЮК